Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Co jak co, ale nie spodziewałam się, że aż tak mnie wciągnie Szekspir. W pierwszej części
"Henryka IV" tarzałam się ze śmiechu dzięki Tomowi i zapomniałam, że to tylko aktor grający
postać historyczną ;). Świetnie przekazywał tam emocje i manipulował moimi. Niemalże
czułam jego radość, rozbawienie, smutek i sama ulegałam tym uczuciom. Bardzo mnie
urzekła ta lekka, urocza niezdarność przy scenie z Katarzyną w ostatniej części na samym
końcu. Jego emocje bitewne też mi się udzielały i czułam napięcie. Mam nadzieję, że się
bardziej wybije, zostanie jeszcze bardziej dostrzeżony, choć nie chcę, aby był typowym
aktorzyną kina popularnego. W każdym razie trzymam mocno kciuki za jego karierę i czekam
z niecierpliwością na kolejne filmy z jego udziałem.

tenaciously

ja też nie spodziewałam się , że Szekspir tak mnie wciągnie a zwłaszcza Tom :)
Sceny w tawernie z pierwszej części "Henryka IV" są po prostu genialne!!!
Czułam wszystkie emocje jakie przekazywał swoją postacią. Momentami miałam wrażenie,że Tom i grana przez niego postać Hal/Henry IV to ta sama osoba.
Moje ulubione sceny z "The Hollow Crown" to scena poznania Katarzyny( boże jaki on tam był boski, momentami miałam ochotę zamienić się miejscami z aktorką,która grała Katarzynę!!!!!xD) a druga to przemowa przed zdobyciem Azincourt tzw. Saint Crispin Speech

Minika_91

Mnie się osobiście bardzo spodobała i rozbawiła scena, kiedy książę Hal razem z Poinsem napadają na Falstaffa w lesie w pierwszej części "Henryka IV", a potem słuchają "nieco" podkoloryzowanej wersji grubego starca w karczmie. ;)

tenaciously

ja jestem świeżo po seansie tegoż miniserialu i jestem oczarowana Tomem. Coraz bardziej mnie On kręci i zaznaczam że jestem po 20stce :)

nunax4

Obawiam się, że jestem chyba najmłodszą wielbicielką jego talentu. ; /

tenaciously

Miałam okazję to oglądać wczoraj wieczorem z lektorem akurat a miałam włączyć sobie napisy ale zapomniałam nagle z powodu Toma, który oczarował mnie swoim bohaterem. Taki król to dopiero skarb! ;) Mi również spodobała się scena z Katarzyną rumieniłam się tak samo jak ona w TV. Przynajmniej więcej zrozumiałam o co chodzi bo wcześniej oglądałam na yt i trochę było ciężko z moim tłumaczeniem ;)

tenaciously

Tom to wspanialy, obiecujacy aktor! przez przypadek trafilam na miniserial i tak Wy jestem pod ogromnym wrazeniem przede wszystkim ukazania rozwoju postaci Henryka od lekkomyslnego mlodzika, hulaki do prawdziwego krola i charyzmatycznego dowodcy! polecam serial wszystkim, nie tylko milosnikom Shakespeare'a i..Toma! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones