Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston
dzonny96

W jakim sensie pomyłka? Chodzi mi o to, że są różne zdania, a nie jest jasno napisane czy powinien znaleść się wyżej czy też niżej. Moim zdaniem Tom ma dużo zaniżoną ocenę i powinien znaleść się wyżej w rankingu. Zobaczymy co czas przyniesie.

__hiddlestones__

Zdecydowanie zawyżona. Aktor, który tak naprawdę nie ma na swoim koncie świetnej roli a już ma ocenę 8.7. Może w przyszłości pokaże, że zasługuje na taką ocenę, ale na razie jedynie dobrze się zapowiada.

dzonny96

Mam inne zdanie na ten temat. Dla mnie Tom ma już na swoim koncie świetną rolę.

__hiddlestones__

Masz na myśli Lokiego ; ) ? Bo moim zdaniem to jego najlepsza rola. włożył w tą postać mnóstwo charyzmy, charakteru, nie wspominając o wyglądzie ;D Ale grał on oczywiście kilka innych, świetnych postaci : )

natka17_1998

No tam mam na myśli Lokego. Włożył w tą role tyle emocji, że oglądając Thora kiedy Loki rozmawiał z Odynem a póżniej kiedy spadał z Byefrostu cały czas kręci mi się łza w oku mimo, że oglądałam to tyle razy.

__hiddlestones__

Racja : ) Dał z siebie wszystko w tym filmie. Dlatego nie mogę się doczekać trzeciej części Thora oraz Avengersów, gdzie w końcu ma się pojawić ^^

natka17_1998

W Avengers tylko w krótkiej scence. Szkoda. Czekam tylko na koleją cześć Thora.

__hiddlestones__

Ale przynajmniej wystąpi ;D Thor 3 będzie ciekawy, mam takie przeczucie : )

__hiddlestones__

w styczniu będą dokrętki do AoU i m.i. z nim! :D

szarlatan_jamayka

już nie mogę się doczekać, mimo, że to będzie tylko krótka scenka

szarlatan_jamayka

Serio? Nie obiło mi się o uszy.

__hiddlestones__

Inaczej pojmujemy pojęcie świetna rola i znakomity aktor.

dzonny96

Daj spokój, w "Tylko kochankowie przeżyją" bez problemu dotrzymywał kroku Tildzie. Zdecydowanie jest to jeden z grupy najlepszych aktorów tego pokolenia.
Pewnie, jak patrzę na tę listę top aktorów, to pewnie ja bym go umiejscowił gdzieś niżej. Ale to jest top wszystkich użytkowników. I dotyczy wszystkich żyjących aktorów.

dzonny96

czego oczekujesz po polokeniu ajfona?

dzonny96

Spielberg, Woody Allen, del Toro, Jarmush też go obsadzali w swoich filmach przez pomyłkę?

Very_Bad_Wolf

Spielberg i del Toro już nie robią takich filmów jak kiedyś, zresztą Allen tak samo skoro kręci serial, a Jarmusch to już jego sprawa kogo wybiera do swoich filmów. Ja tylko stwierdzam fakt, że Hiddleston nie ma tak dobrych kreacji aktorskich, by tak go wychwalać.

dzonny96

Ma naprawdę kilka świetnych ról i jest genialny w teatrze. I nie mówię tu o Lokim bo porównując do innych to w Lokim wypadł słabo, chociaż wyciągnął z postaci każdy gram charyzmy. Zasłużone.

mrtmv1849

Teraz już jest inny ranking, więc tego nie sprawdzisz, ale wielu znakomitych aktorów w poprzednim rankingu było daleko za nim, tylko dlatego, że grali w naprawdę dobrych filmach.

dzonny96

ma 4 filmowe premiery w tym roku, w tym w 2 filmach, które na bank będą kasowymi hitami, więc przygotuj się na to, że niedługo będzie w rankingu jeszcze wyżej. Nawet gdyby każdy z tych filmów został przez krytyków okrzyknięty klapą, TH zawsze dostaje dobre recenzje. Nie musisz się zgadzać, tylko stwierdzam fakt.

Very_Bad_Wolf

Taak....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones