Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Jak dla mnie rewelacyjny był w Henryku V w reż Sama Mendesa, jednej z części The Hollow Crown. POLECAM!!!!!!!!!!!!

Illeana68

ale najpierw lepiej obejrzeć go we wcześniejszych dwóch częściach aby w pełni zrozumieć tą postać

sweetgirl_fw

Zgadzam się zupełnie. W poprzednich częściach też gra genialnie. Dobra postać i dobrze zagrana

Illeana68

Również polecam. Cała seria Hollow Crown jest niesamowita.

HiddenStone

Zgadzam się z tobą,ale jak pisali przede mną należy obejrzec całość The Hollow Crown. I w ogóle Tom dał czadu w tym serialu!!

Illeana68

Scena spotkania z Katarzyną i jego przytyki do własnej urody sprawiły że tarzałam się ze śmiechu... Gdyby nie ten film to w życiu bym nie powiedziała że z TH jest taki przystojniak! wcześniej znałam go tylko jako Loki'ego.

mrtmv1849

tak, te przytyki były najlepsze na świecie <3

mrtmv1849

ta scena spotkania z Katarzyną jest jedną z moich ulubionych :)
Tom był tak przekonujący jako Henryk V i taki szarmancki i uwodzicielski :) A te oczęta to normalnie cudo !!!!!

Illeana68

Chciałabym obejrzeć.Wiecie może gdzie można zobaczyć The Hollow Crown z polskimi napisami najlepiej?

juliaxd

jest na pewnym portalu, który nazywa się jak małe zwierzątko, które dzieci trzymają w klatce ;P

Illeana68

dodajmy, ze gryzoń, może być dżungarski lub syryjski :D.

tenaciously

Dziękuje ;-)

juliaxd

ja znalazłam na torrentach wystarczy wpisać tytuł filmu i torrent w wyszukiwarce na pierwszej stronie, ale dokładnie nie pamietam

wikiw99

ja byłam aż tak ambitna,że oglądnęłam bez napisów xD aż sama się zaskoczyłam,że prawie wszystko rozumiałam :D

Minika_91

A ja się boje ,że wszystkiego nie zrozumiem właśnie.Brytyjski akcent czasami jest ciężki. Wersja bez napisów jest nawet na youtube, a warto się pomęczyć bez napisów dla Toma i Bena.;D

juliaxd

akurat w tym serialu jak dla mnie brytyjski akcent nie był aż straszny jak ci się wydaje xD

to lata "praktyki" oglądania filmów angielskojęzycznych bez napisów, lektora pozwoliły na przyswojenie w miarę brytyjskiego akcentu ale fakt czasami naprawdę trudno jest zrozumieć o czym Anglicy mówią

Minika_91

Mi jest trudno,bo większość filmów czy seriali,które oglądam są amerykańskie ale zobaczymy ;) btw fajny awatar.

Minika_91

Nie jestem wybitna z angielskiego, miałam tak niedopasowane napisy, że połowę nie zdarzyłam oczywiście nic nie widziałam co się dzieje. Jak skupiałam się na angielszczyznie to połowę nie rozumiałam- ciężki orzech.

Illeana68

popieram w 100%
ale Tom grał w cz. Henryk IV (2 części) i cz. Henryk V - przebił pozostałych aktorów!

m_klepka

grał w 3 z 4 części
– Henry V (2012) … Henry V
– Henry IV, Part 2 (2012) … Prince Hal
– Henry IV, Part 1 (2012) … Prince Hal

sweetgirl_fw

no właśnie to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones