Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston
Rozpierrducha

Może coś w tym jest, ale nie ma takiego czysto brytyjskiego akcentu jak pozostali.

Ellen88

No błagam! On nie ma czysto brytyjskiego akcentu?! Jego akcent jest idealny <3

Ellen88

jeśli on nie ma brytyjskiego akcentu, to ja chyba w życiu brytyjskiego akcentu nie słyszałam! :D

Rozpierrducha

Ok, ok spokojnie!! Z lektorem film oglądałam :P Wierzę, wierzę, mój błąd XD

Rozpierrducha

o co chodzi z tym doktorem??

Minika_91

Doctor Who, serial od BBC

Rozpierrducha

Wolę go w filmach :).

tenaciously

co nie zmienia faktu, że mógłby spróbować. przeczuwam, że jedenasty odejdzie jakoś po 7/8 sezonie, hiddleston byłby idealny.

Rozpierrducha

Byłby idealny, ale szkoda go zamknąć w serialu... Przegapiłby wiele innych (ciekawszych?) ról.

SweetSerialKiller

nawet na jeden sezon! :D Doctor Who jest serialem kultowym, myślę, że warto poświęcić ze dwie role w filmach :) ale to tylko takie marzenia, nie słyszałam, żeby mu to zaproponowano ani nic. chyba, że ktoś napisałby do ludzi zajmujących się obsadą w DW. :D

Rozpierrducha

Nie o to chodzi, że grałby jakoś gorzej czy coś w tym stylu. :) Mam dwa inne argumenty. Po pierwsze, mógłby właśnie przegapić zagranie w jakichś naprawdę fajnych filmach. Po drugie: nie mam cierpliwości do seriali. :D

tenaciously

Tennant zamiast sezonu nagrał tylko kilka odcinków bo mu Szekspir czas zajmował ^^
Tom jako 12 to moje marzenie ale wątpię, żeby się spełniło. A na jeden sezon to nie ma sensu. Za krótko, marnotrawstwo regeneracji i potencjału danego wcielenia. Jeden sezon z 9 to było zdecydowanie za mało.

Rozpierrducha

Nie chciałabym go uwiązać z serialem. DW to ogromna marka, która pochłaniałaby zbyt dużo jego czasu. Niech chłopak robi lepiej karierę w wielkim świecie!

Rozpierrducha

No dokładnie, to samo napisałam na forum DW ostatnio :D Już sobie nawet wykreowałam jego postać jako Dwunastego. Byłby naprawdę idealny. <3 No, może trochę hiperbolizuję, ale aktorem jest świetnym, no i ma taką specyficzną urodę, jak znalazł na Doctora.

Rozpierrducha

Nie lepiej poserialach go nie ciągać...
Więcej filmów!!!!
http://army.hiddles.pl/

Rozpierrducha

Hahaha! Pomysł iście genialny. Zgadzam się, całkowicie się zgadzam- Hidles na Dwunastka! Ja bym go widziała jako romantyka- dżentelmena w stroju z epoki (a'la Jane Austen), albo nowoczesnego, modnego Docktora w skrojonym na miarę garniturze ;)

Rozpierrducha

Dokładnie! To moje marzenie :) Chociaż pewnie nie wytrzymałabym jakby odchodził, przy Tennancie już było ciężko.

Nairen

Dokładnie, Tennant za krótko i jeszcze taki koniec emocjonujący, a dopiero co tu by było :)

Kacorek89

Kocham Was wszystkich. Boże błogosław Ich za te cudne słowa.

Rozpierrducha

Tak, tak, tak, tak! ;D
Byłby idealny do tej roli.
Akcent też ma świetny *-*
Boziu, już oczami wyobraźni widzę, jak wychodzi z tardisa ^ ^.

Rozpierrducha

Aj tam, Dwunasty musi być rudy! :>

Amadis

Zawsze można go przefarbować, blondyna łatwo :) Chociaż ja to bym chciała takiego czarnowłosego Toma-Doktora :>

Rozpierrducha

Oj gurlz gurlz, przecież Tomowi bardzo ładnie i w rudym- sam ma często takie naturalne, rudawe włosy, plus PRINCE HAL heloł!:>
Czy ktoś wie, jak obejść to ograniczenie z 'zewnętrznym linkiem'? Chciałam dać linki do kilku zdjęć rudego Toma i dupa (tak, kombinowałam ze spacjami)

Rozpierrducha

Never gonna happen :) Z jednej strony byłoby fajnie, cotygodniowa dawka ekscytującego się Toma i te sprawy, ale Doctor to postać dosyć ikoniczna, wolałabym żeby aktor był świeży i nie kojarzył mi się z niczym innym. Wolałabym, żeby castingowcy DW odkryli dla nas nowego cudownego brytyjskiego aktora, który mógłby się wybić dzięki serialowi. A Tom już się trochę wybił, zresztą dobrze wypada w nieco ambitniejszych produkcjach i chyba stać go na więcej. Bez urazy dla DW, ale imho powinien być on raczej trampoliną do sławy, a nie kolejnym krokiem w karierze aktora, o którym świat już coś tam słyszał.

Rozpierrducha

http://cdn03.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2013/05/hiddleton-swinton/tom- hiddleston-tilda-swinton-only-lovers-left-alive-cannes-photo-call-13.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones