Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Wygląd ma zabójczy, rozpływam się normalnie przy Lokim ;D

natka17_1998

nie ty jedna... :P :P :P
http://1.bp.blogspot.com/-yDZ8WvPWzFk/UZKe8U8w-_I/AAAAAAAAA08/sfSd8pZT89I/s1600/ 006.jpg

Peach3a3

Wiem, ale ja lubię jak moja ulubiona postać ma fanów lub fangirls :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Grzybomir

No nie wiem, Tom to najseksowniejszy gość jakiego w życiu widziałam ;D

natka17_1998

mało widziałaś :D

Grzybomir

Uwierz, dużo ; )

natka17_1998

O Boże, tez jestem jego fanką, ale nie pisze na forach jak strasznie go kocham XD (a po za tym wole Zimowego Żołnierza ;)

ellum9119

A ja lubię wyrażać swoje emocje ; ) Z resztą, ma on już sporą armię fangirls ^^

natka17_1998

Przed chwilą znalazłam to w necie :D Polecam. Mnie powaliło na łopatki :D

Czwarte zdjęcie od góry: http://speirsandsoloaremycaptains.tumblr.com/


http://media.tumblr.com/tumblr_meai1uTj2h1rb1x89.jpg - Brienne z Gry o tron! :D

rapi_aga

To jego nowa dziewczyna ?

natka17_1998

Pojęcia nie mam, ale to zdjęcie zaczęło krążyć po necie, dlatego tu wrzuciłam :D Szczerze mówiąc, można mieć wątpliwości, czy to aby na pewno Tom, ale kto wie... :-) W końcu to tylko facet.

rapi_aga

Wolałabym żeby znalazł sobie jakąś młodszą dziewczynę ; ) Ale może rzeczywiście to nie on, kto wie.

natka17_1998

Szczerze wątpię, żeby to była jego dziewczyna... Zresztą, gusta są różne, a to nawet dobrze, że (jeśli to rzeczywiście on) woli dojrzałe kobiety :-)

rapi_aga

Może to i też dobrze, ale ogólnie to dziwnie wygląda facet młodszy od swojej dziewczyny, to już ona prędzej powinna być młodsza. Tyle że tak jak mówisz, świadczy to o nim całkiem nieźle, bo to przecież chłopak inteligentny : )
Chciałabym żeby sobie miło ułożył dalsze życie, może założy rodzinę?

natka17_1998

Bez przesady. Nie jest znowu taka stara :-) Nie lubię stereotypów, pewnie dlatego jestem zdania, że wiek nie ma tu nic do rzeczy. Zresztą, to nawet trochę niesprawiedliwe, bo starszemu facetowi uchodzi mieć dużo młodszą partnerkę, natomiast starsze kobiety, u boku których pojawiają się przystojni młodzianie, zwykle są przez społeczeństo stygmatyzowane. A ona mu tylko siedzi na kolanach... I to w dość dwuznacznej pozie :-) Nie ukrywajmy, taka scena nie zawsze kończy się ślubem, przysięgą i gromadką dzieci :-) True story.

rapi_aga

Nie no wiem, wiem. Nie ulegam stereotypom, ja po prostu mam takie zdanie na ten temat. Sama wolałabym mieć jak już to starszego faceta, ale może to być przecież różnica 2, 3 lat, prawda? Ona ma 38, ale mam wrażenie że wygląda na trochę starszą niż jest (bez obrazy dla nikogo). Nie będę tak czy siak, ingerować w czyjeś życie.
No ja też myślę że to się tak nie skończy ; )

natka17_1998

Jak znajdzie się ktoś godzien uwagi, to człowiek zwykle nie zwraca uwagi na metrykę :-) Wiek nie zawsze idzie w parze z rozsądkiem (niestety). Fakt, wygląda na dużo starszą, niż jest w rzeczywistości, ale to pewnie zasługa dość surowej urody... Oglądasz może Grę o tron? Tam to dopiero wygląda :-D Na dodatek jest szalenie wysoka, mierzy nieco ponad 190 cm wzrostu :-)

rapi_aga

Też prawda.
Nie oglądam, niestety. Może gdybym miała więcej czasu.
To jeszcze wyższa niż Tom ! :D

natka17_1998

Musisz być popularna na osiedlu, skoro w wieku 17 lat już tak wiele widziałaś. Śmieszne dziewczyny z ogólniaków i ich życiowo-seksualne ekspertyzy.

olisde

Chodzi o tą wcześniejszą rozmowę z użytkownikiem Grzybomir ? Myślałam że nikt nie weźmie tego na serio... Chciałam po prostu zamknąć temat z kolegą, bo trochę mnie irytowała rozmowa.
Wbrew pozorom, jestem strasznie nieśmiałą osobą w realu, w życiu też nie miałam chłopaka. Dlatego tak łatwo zachwycam się aktorami, postaciami z filmów itp. No i dopiero co skończę 16 lat w tym roku.

rapi_aga

Wydaję mi się że to jakiś fotomontaż (bądź na zdjęciu to nie jest w ogóle Tom ) , nie dlatego że nie może być to jego dziewczyna ( jeśli nią jest to życzę im dużo szczęścia bo każdy zasługuje na to by być szczęśliwym, a człowiek bez miłości i drugiej osoby jest jakby pusty w środku :) ) tylko dlatego że tak szarmancki mężczyzna jak Tom ( takie sprawia wrażenie) moim zdaniem nie zachowywał by się w taki sposób :) Jeśli jednak nie jest to fotomontaż to od dziś przestaje wierzyć w to że są jeszcze na tym świecie porządni mężczyźni.

Paulinka0024

Wiesz, naprawdę bardzo lubię Toma i uważam, że jest zarówno świetnym aktorem, jak i mężczyzną, ale nie ukrywajmy - to tylko facet :-D Nie wiem dlaczego, ale przy totalnym zauroczeniu jego osobą, gdzieś tam nieustannie mnie gryzło, czy ta jego szarmancja nie jest przypadkiem starannie wyreżyserowaną próbą wkupienia się w łaski jak najliczniejszej grupy osób, albowiem czasami sprawiała wrażenie nieco przerysowanej. Aktorem jest dobrym, więc jeśli poczuł, że w dobie chamów bez ogłady, kobiety łakną kulturalnego, eleganckiego mężczyzny, na pewno nie zawahał się tego użyć :-) Jak sama widzisz, poskutkowało :-) Nie ma co się oszukiwać, każdy chce wykorzystać swoje przysłowiowe pięć minut jak najlepiej, więc nie zdziwi mnie, jak nieco "podrasował" swój charakter. Jeśli dobrze przyjrzysz się jego wywiadom, z pewnością dostrzeżesz drobną różnicę w jego zachowaniu. Na początku był cichy, grzeczny i nieco tym całym szumem przytłoczony, dopiero później (gdy już nabrał pewności siebie) zaczął tańczyć, śpiewać i zachowywać się niczym żywcem wyjęty z bajki Disneya, Prince Charming :-P Ku uciesze rozkrzyczanych na widowni fanek, oczywiście. Momentami mnie zaskakiwał, i to do tego stopnia, że ciężko mi było w tę całą słodycz uwierzyć.

rapi_aga

W ogóle nie rozumiem waszej dyskusji, to zdjęcie zostało skopiowane przez hakera z prywatnego konta Christie i nie rozumiem jak to się ma do kultury i "porządnych mężczyzn". To tak jakby ktoś opublikował bez pozwolenia moje nagie fotki i napisał, że jestem szmatą. :/ Brak kultury to jest nieumiejętność poszanowania prywatności drugiego człowieka.

Ja nie zauważyłam aż takiej różnicy w zachowaniu Toma o której piszesz. Hiddleston jest typem osoby, która ma zdolność do przystosowywania się do rozmówcy - na czerwonym dywanie jest oficjalny, używa eleganckiego słownictwa, a w luzackim wywiadzie o żartobliwym charakterze zachowuje się zupełnie inaczej - na luzie, wygłupia się, przeklina - ale nigdy nie przekracza granic dobrego smaku. Jakoś nigdy nie zauważyłam, żeby czuł się przytłoczony i cichy (Tom cichy?!). Jeden z jego najbardziej szalonych występów dla MTV był przecież już dwa lata temu, kiedy Tom dopiero robił się popularny. Mogłabym zaryzykować nawet stwierdzenie, że teraz, im robi się bardziej popularny tym bardziej się pilnuje. Kiedyś na swoim Twitterze pisał o różnych śmiesznych rzeczach, jego wpisy były bardziej prywatne, pisał sobie na luzie z ludźmi (kto pamięta dyskusję o orgazmie? :D). Teraz zamieszcza głównie bardziej oficjalne wpisy, a "dancer, prancer, loon" zniknął z widoku.
Wydaje mi się, że Tom jest po prostu normalnie dobrze wychowanym człowiekiem, duży wpływ miało na niego to, że dorastał z siostrami i ma zdrowe podejście do kobiet i ludzi w ogóle. Nie widzę w jego zachowaniu nic przerysowanego czy wyreżyserowanego. Wystarczy zobaczyć jak reagują na Toma jego koledzy i koleżanki z planu. Wszyscy go uwielbiają. Ten facet musi mieć w sobie coś, przez co nie da się go nie lubić.

HiddenStone

Spokojnie :-) Znalazłam zdjęcie w sieci, więc postanowiłam się nim podzielić na forum. Nic wielkiego. No i nie mam aż tak wnikliwych informacji (wybacz, nie śledzę), które zdjęcia zostały wykradzione i bezczelnie wrzucone do sieci. To akurat jest dość perfidne. Wiedziałam, że Gwendoline miała przyjemność poznać Toma przy "Cymbeline", gdzie notabene grała jego matkę, a samo zdjęcie wywołało uśmiech na mej twarzy i lekkie zaskoczenie, albowiem nie miałam pojęcia, że ich relacja jest tak zażyła. Przyszło mi nawet do głowy, że zostali przez kogoś przyłapani, gdyż owa poza jest dość dwuznaczna i nieco komiczna. Gwoli ścisłości, nie byłoby w tym nic złego ;-) Ludzie szukali i nadal będą szukać tego typu sensacji, bo życie osób z pierwszych stron gazet zawsze będzie głównym punktem zainteresowań zarówno prasy, jak i przeciętnych zjadaczy chleba. Granica między uwielbieniem a obsesją jest dość cienka, pewnie dlatego nie wszyscy potrafią ją w porę wyczuć. Nie popieram wykradania zdjęć z prywatnych kont i upubliczniania ich bez zgody właścicieli. Internet rządzi się własnymi prawami, dlatego nie mogę odpowiadać za treści strony, na którą dane mi było przypadkiem trafić :-)

Lubię Toma. Zresztą, jak sama wyżej podkreśliłaś, nie sposób go nie lubić. Facet wiecznie chodzi uśmiechnięty, tańczy, śpiewa, recytuje i bóg wie co jeszcze. Gdyby ktoś niespodziewanie poprosił go o zrobienie kilku pompek, z pewnością rzuciłby się na podłogę w celu zademonstrowania próbki swoich umiejętności. Do tego ma wrodzoną klasę, elegancję, jest mega komunikatywny i elastyczny, dlatego bez trudnu wyczuwa i automatycznie dostosowuje się do konwencji danego programu. Jest niesamowitą gadułą, co zresztą widać praktycznie w każdym wywiadzie, jednak na początku wydawał mi się dużo spokojniejszą i mniej pewną siebie wersją Toma. Urzekała mnie jego otwartość, zabawne rozmowy z fanami i ta „bijąca po oczach” normalność. Później wszystko stało się nieco bardziej świadome i wyważone, choć to pewnie zasługa rozwijającej się w zatrważającym tempie kariery. To wyłącznie moje subiektywne odczucia, z którymi nie wszyscy muszą się zgadzać :-)


Pozdrawiam. 

Paulinka0024

Popatrzcie chociażby na to: https://24.media.tumblr.com/ffe941a11e3b2530d3ec25edf8aa48e7/tumblr_n459sv7hAX1t qsg4eo1_250.gif I niech mi ktoś spróbuje powiedzieć, że to nie było celowe... :-)

rapi_aga

Oczywiścię nie mogę się z Tobą nie zgodzić co do tego że na początku faktycznie był tym wszystkim przytłoczony a dopiero z czasem się rozkręcił. Jednak mimo wszystko dla mnie wciąż sprawiał wrażenie bardzo miłego, szarmanckiego itd. mężczyzny i powiem szczerze że nie widziałam w tym żadnej sztuczności. Właśnie wydawał mi się w tym wszystkim bardzo prawdziwy:) i nawet jeśli jest tak jak napisałaś że troszkę podrasował swój charakter to choć w małym stopniu musi przejawiać takie cechy a zachowanie jakie prezentują osoby na tym zdjęciu ( wciąż mam nadzieję że to nie Tom :P) nie przystoi nie tylko kulturalnemu i szarmanckiemu mężczyźnie ale przede wszystkim dojrzałemu dorosłemu facetowi bo dla mnie tak zachowują się niepoważni nastolatkowie którzy pierwszy raz mają jakikolwiek kontakt z płcią przeciwną. Może i jestem trochę starodawna i przesadzam :P ale mężczyzna który pozwala na to by inni oglądali bielizną "jego kobiety" ( na tym zdjęciu widać wyraźnie bieliznę i że są tam osoby trzecie) nie ma nie tylko szacunku do siebie ale przede wszystkim do tej kobiety, a Tom mi na takiego nie wygląda. Myślałam sobie że skoro wyszło na jaw że jednak jest na tym świecie "prawdziwy mężczyzna" to może gdzieś tam jest ich więcej tylko się ukrywają :P ale tak jak napisałam jeżeli to zdjęcie jest prawdziwe to naprawdę tracę wiarę w ludzkość i w to że ten świat będzie lepszy.

rapi_aga

Ciekawe;)

rapi_aga

Przecież to zdjęcie jest sprzed jakiś 5-6 lat... Tom i Gwendoline zaprzyjaźnili się grając razem w sztuce "Cymbeline", nie ma w tym żadnej tajemnicy.
http://photo.qip.ru/photo/sirickss/200624537/xlarge/210985033.jpg

HiddenStone

Teraz dopiero fotka wypłynęła na szerokie wody interneta, więc ludzie szukają sensacji;)

WhiteDemon

Niee, wypłynęła już dawno temu, chyba w 2011 razem ze skopiowaną prywatna konwersacją, były "dramaty" z tego powodu i fanki płaczące "omg Tom would never do that!" i tak dalej.
Tak, co do szukania taniej sensacji się zgodzę. To tak jak paparazzi zrobili zdjęcia Benedictowi jak pije wodę i zrobili sensację, że Cumberbatch upija się sam w nocy w hotelu wódką. :/

HiddenStone

paparazzi w ogóle są żałośni, ja tam nie mam szacunku do nich ani do dziennikarzy z brukowców...napiszą każdą bzdurę byleby gazetki szły:/ Przykre że przy okazji obsmarowują często osoby niewinne:(

natka17_1998

Jest przystojny i to bardzo, a wygląd jako Loki sprawia, że mam miłe dreszcze :)

titka_dritka

Ogólnie podobny jest do Jareda Leto :)

titka_dritka

Może trochę : )

titka_dritka

Jest niesamowitym facetem ^^ Potrafi się wpasować w każdą sytuację i do każdego rozmówcy. Jest inteligentny i ma poczucie humoru. Mój ideał :D

natka17_1998

Możliwe, że jest nie śledzę jego poczynań w internecie, aczkolwiek jest bardzo przystojny :) Mimo wszystko znacznie bardziej wolę Roberta Downey'a Jr. :)

titka_dritka

Dla każdego coś innego ^^ Ja mam Toma, ty Roberta : ) A moja przyjaciółka np. woli Deppa :D

natka17_1998

Cieszę się, że jest społeczeństwo gdzie każdy może uwielbiać kogo chce i nikogo nie szkalują (mam na myśli Ciebie Natka17). Miło jest wymienić zdania ws filmów i aktorów :) Pozdrawiam!

titka_dritka

Wiadomo, wolny wybór, nikt nie jest taki sam : )
Mi również było miło ^^
Pozdrawiam serdecznie.

natka17_1998

Wprawdzie widziałam z nim tylko "Tylko kochankowie przeżyją", ale wydaje mi się, że jest całkiem obiecującym aktorem. Sam film bardzo klimatyczny i polecam fanom Hiddlestona, jeśli jeszcze nie widzieliście :)
A co do tematu: rzeczywiście pociągający :). Wydaje mi się, że jego uroda z czasem przeminie, ale mimo wszystko ma coś takiego, taki błysk w oczach, co przyciąga. Głos też ma bardzo przyjemny.

abc2343

Kochanków oglądałam właśnie niedawno, fajny film, nietypowy ale przyjemnie się go ogląda : ) Wypadł niesamowicie w obu Thorach i Avengersach <3 Polecam.
Mam nadzieję że nie minie :D Głos ma super.

natka17_1998

Ostatnio w necie wybuchła "mała panika" związana z rzekomym cichym ślubem Toma. Wszystko przez zdjęcie: http://hungarian-daydreamer.tumblr.com/ - umieszczone bojdaże przez osobę pracującą w tej restauracji, która ową fotkę upubliczniła i podpisała: "Very friendly with his wife mr and mrs Hiddleston". Jeśli tak się stało, wypada życzyć mu szczęścia :-D

rapi_aga

I nic nam nie powiedział ?! No to nieźle ;D
Jeśli prawda, to życzę mu wszystkiego naj, niech mu się powodzi i urodzi gromadka dzieci ^^ A jego potencjalna żona bardzo ładna, oby był szczęśliwy !

użytkownik usunięty
natka17_1998

jest piękny, kocham go więc dam 10 :)

Ja oceniam głównie jego talent, a zapowiada się na super aktora. Jest przystojny i co prawda najbardziej lubię go w roli Lokiego, ale ma parę fajnych postaci na koncie, jak z filmów Czas Wojny, czy Tylko kochankowie przeżyją.

Aktor nie musi być ,,piękny". On ma być charakterystyczny. Ja sobie to wiecznie powtarzam, więc nie chcę byś myślał/a, że jestem jakąś głupią nastolatką, która ocenia wyłącznie za wygląd : (

To dlaczego dałaś 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones