Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Jest jakiś film po którym rzeczywiście można stwierdzić "Tom Hiddleston to bardzo dobry aktor" a nie "Tom Hiddleston to zajebiste ciacho" ? Serio pytam. Tom pod prysznicem/goły na leżaku/w idealnie wyprasowanej, rozpiętej koszuli-miałam wrażenie że kamera każe nam upajać się nim od pierwszych scen w "High-Rise". Byłam zmęczona tą jego idealnością z idealnym brytyjskim akcentem już w połowie filmu.

whitestripes_333

Tom Hiddleston to bardzo dobry aktor, który - przynajmniej przez ostatnie kilka lat - obsadzany i filmowany jest tak, żeby każda widzka zauważyła, jakim jest ciachem :-) Akurat "High-Rise" nie widziałam, ale dokładnie takie zabiegi, jakie opisujesz, można zaobserwować w "Night Manager". A przedtem dość podobne w "Crimson Peak" (gdzie wszystkie ekranowe panie piszczały na jego widok i było to bardzo wiarygodne). W "Only Lovers Left Alive" w zasadzie też, no ale tam grał wampira, więc z definicji był pociągający. Więc jak już gra tę główną rolę męską, nie przestaje być seksowny nawet na sekundę... A skąd wiem, że jest świetnym aktorem? Bo widziałam go w "Koriolanie" - który filmem nie jest, więc po długim wywodzie muszę pozostawić Twoje pytanie bez odpowiedzi...

ACCb

Dzięki, więc w wolnej chwili zobaczę "Koriolana", może się pozytywnie rozczaruję :) Aczkolwiek nadal sądzę że gość kieruje swoją karierą kiepsko i brnie w schematyczne role, cały czas oparte głównie na stronie fizycznej. Już gdzieś na forum porównywałam Toma do Michaela Fassbendera - podobni wiekowo,w podobnym czasie zaczął się na nich "boom", oboje po prostu niezaprzeczenie atrakcyjni fizycznie. A przepaść aktorska między nimi coraz większa. No nic, życzę Tomowi naprawdę poważnej, świetnej roli dla której nie będzie musiał rozpinać idealnej koszuli na idealnej klacie w slow motion ;)

whitestripes_333

Do kanonu przeszły role, w których aktorzy występowali w samym podkoszulku, więc to nie kwestia nagiej klaty :-) To, że Tom pociągająco wygląda w negliżu, absolutnie nie neguje jego umiejętności aktorskich. A i role tez dobiera nieźle, w końcu grał u Spielberga, Allena i Jarmuscha, nie mówiąc o Del Toro i - przede wszystkim - Branaghu. Problemem jest natomiast szufladka, do której ostatnio go wpychają. Mam nadzieję, że szybciutko się z niej uwolni. Bo to inteligentny gość jest :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones