Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 052 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Ale ma w sobie coś tajemniczego i jednocześnie przyciągającego. Taki typ inteligentnego dżentelmena. Mam nadzieję, że po "The Avengers", otworzy sobie furtkę do dobrych i ambitnych produkcji.

Suzarro

Mam takie same odczucia co do niego :) Ma w sobie to "coś" co sprawia że chce się go oglądać. Też mam nadzieję i życze mu tego żeby jego kariera się rozwineła.

alienowa

Ja myśle że to coś to oczy i swego rodzaju delikatność. Mniej przystojny ale zdaje mi sie że ma coś z Jareda Leto. Oczy....?

agatanna

Oglądając film "Czas wojny", pomyślałam o tym samym: on ma oczy Jareda Leto. :D

Suzarro

ma w sobie soć co przyciąga :) szczególnie w uśmiechu i spojrzeniu

Anda00

I ten jego głos ;) Mogłabym go słuchać i słuchać :>

alienowa

pare lat wcześniej i by pewnie zawisł nad łóżkiem jako plakat :P

Dreadion

Czy mi się wydaje czy zaleciało tu sarkazmem? ;)

alienowa

Nie , sarkazm ma negatywne nacechowanie a to był tylko niewinny żart :)

Dreadion

To masz szczęście :)

alienowa

A pffffffffffffffffffffffffffffffffff :]

Dreadion

Moim zdaniem jest niezwykle przystojny, lecz powinien mieć na stałe czarne włosy, niesamowicie podkreślają jego oczy i rysy twarzy.
A co do pana Leto.... Marsjanin nie umywa się do Toma ^^

LilithBlade

Tak zdecydowanie w czarnych mu najlepiej ;) Emanuje wtedy od niego taki niesamowity spokój i delikatność choć za chwile może pokazać charakterek i to jest genialne. Może stwierdzi tak samo i zostanie przy tym kolorze włosów ;d

alienowa

Można jakoś mu to dać do zrozumienia ^^
Wystarczy zdobyć jego adres i zasypać go listami, żeby nie zmieniał koloru włosów. Przy okazji można go odwiedzić :3
Wiem, jestem nienormalna

LilithBlade

To wcale nie taki głupi pomysł ;) Z wielką chęcią bym go odwiedziła ;D Jedyny problem, który stoi na przeszkodzie to adres ;p

alienowa

Hmm... niestety, to dosyć duży problem... Trzeba poszukać... Ale patrząc na niego na 90% jest to Anglia lub okolice. Wydaje mi się nawet, że pochodzi z jakiejś... jak by to... zamożnej angielskiej rodziny. Byle pierwszego inteligentnego chłopca z ulicy by do Eton Collage by nie przyjęli ^^"
Trza się za niego brać póki wolny :3

P.S.: Jak ja kocham jego kości policzkowe i oczy *rozpływa się*

LilithBlade

No na pewno jest to Londyn ale będzie trzeba poszperać bo ktoś musi znać jego adres :) Jak jeszcze wspominasz o jego oczach ahh i jeszcze ten uśmiech, głos to od razu go sobie wyobrażam i odlatuje *_*

alienowa

Ha! Właśnie czytam o nim na Wikipedii. Jego pra-pra-pradziadek Sir Edmund Vestey był pierwszym Baronetem. Dlatego nasz kochany Thomas William "Tom" Hiddleston był w Eton Collage.
Zaś co do adresu.... Mówisz masz :3

Tom Hiddleston
Hamilton Hodell
5th Floor
66-68 Margaret Street
London W1W 8SR
UK

Co tu dużo mówić Tom jest właśnie takim typem faceta jaki mi się podoba. Odpowiednio starszy (11 lat), oryginalna uroda, piękny dosyć niski głos, jasne oczy. Ponad to wygląda na spokojnego i dobrze wychowanego chłopca ^^. Nie spodziewałam się kogoś takiego wśród aktorów Hollywood.
Ech... niestety pozostanie on tylko w sferze moich marzeń...

LilithBlade

Co do Toma zgadzam się z tobą całkowicie :) Po prostu nic dodać nic ująć. Może będzie nam dane kiedyś ( mam nadzieje, że jak najszybciej ) zobaczyć go z bliska xd A co do adresu to też znalazłam taki sam na jakieś angielskiej stronie i to nie jest jego prywatny adres tylko można na niego wysyłać prośby np o autograf ;P Nawet jakiś nr telefonu jest podany.

alienowa

Wątpię, żeby gdziekolwiek w internecie był jego prywatny adres, ale znalazłam go na skype ^^ ale nie jestem, aż tak, nienormalna, żeby do niego napisać ^.^'
A numer jest pewnie do jego agenta... wątpię, żeby było nam dane z nim pogadać :(
Tak czy inaczej, po maturze jadę do Westminsteru :3
A o autografy można poprosić przy okazji wysyłania listów o włosach ^^

alienowa

wrrr... pokazało mi, że nie wysłało, to napisałam jeszcze raz, ale jak już napisałam, to nagle post jest...

LilithBlade

Napisałaś do niego na ten adres? ;D

alienowa

Jeszcze nie. Myślałam raczej o czymś w rodzaju zbiorowej paczki od fanek z Polski ^^
Możemy się zebrać w kilka(naście) dziewczyn i coś mu wysłać, przy okazji zalewając go listami z prośbą o nie zmienianie koloru włosów i regularne regulowanie brwi, bo w takich wygląda zupełnie inaczej ^^
A ty? Wysłałaś?

LilithBlade

Nie wysłałam bo nie miałam ostatnio czasu a później o tym zapomniałam :) A tak w ogóle to długo mnie nie było na FW ;)

LilithBlade

ej skoro o paczce mowa...mozna powiedzieć że jestem amatorem rysownikiem i jest tak wdzięcznym obiektem do rysowania że mam na ścianie 4 jego portrety i robie je dalej to jak byście wysyłali to dajcie znać wczesniej odwalę coś ekstra prześle którejś co robi paczkę i dołączyłybyście...jej czemu ten świat jest taki okrutny..podzielam wszystkie wasze opinie :)

LadyLuthien

Jasne nie ma sprawy :) Tylko nie wiem kiedy się zbierzemy z tym wszystkim hehe ;D A co do portretu to sama bym chciała taki mieć żeby móc sobie na niego patrzeć ;)

LilithBlade

Wiem, ze minęły 3 lata, ale paczka od polskich fanek może jeszcze jest aktualna? :3

LilithBlade

i moich ;]

LilithBlade

haha skoro już sie wybierasz to zaczekaj na mnie..dołącze chętnie do pielgrzymki :)gdyby polacy kręcili zajebiste fantazy to brałabym go z miejsca do ekranizacji mojej książki którą piszę hihi :)

Dreadion

Nie wierzysz w moje możliwości? ;) Jak się nakręcę to potrafię być naprawde agresywna ;D Więc lepiej uważaj ;)

alienowa

Catwoman też potrafiła być groźna a mimo to większość facetów by nie zrezygnowało z konfrontacji :P

Dreadion

Ja nie biegam po dachach w obcisłym, lateksowym stroju z biczem w ręku jeszcze aż tak mi nie odbiło :P A poza tym Catwoman to postać fikcyjna a ja jestem jedyna w swoim rodzaju xd

alienowa

Z jednej strony straszysz, z drugiej piszesz "jedyna w swoim rodzaju" (czytaj zachęcasz), zdecyduj się :D

Dreadion

Kobieta zmienną jest ;) Po prostu z natury nie jestem wrogo nastawiona do ludzi ale jak kogoś nie lubię lub ktoś mnie zdenerwuje to potrafię być wredna do szpiku kości ;) Najczęściej mówię to co myślę ( nie zawsze jest to przyjemne) ale potem jest mi już lżej jak się wygadam i nie trzymam tego w środku. Czasem myślę że mam coś z choleryka ;)

alienowa

Ostrożnie, nie chcesz chyba bym wiedział o tobie wszystko ;P

Dreadion

Spokojnie nic więcej się nie dowiesz ;)

alienowa

jej zgadzam się całkowicie masakra kiedy obejrzałam Thora zobaczyłam go pierwszy raz w filmie masakra...magnetyzm gdyby wszystkie czarne charaktery były takie jak on to wybacz świecie oddałabym mu go na tacy do stóp :)kolejny aktor do mojej top 10

LadyLuthien

Moja reakcja była taka sama :) Oglądałam sobie spokojnie Thora aż pokazali Toma i wtedy już nie mogłam oderwać od niego wzroku ;) Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę go znowu jako Lokiego :)

alienowa

Ja to własnie identyko..nie mogłam się doczekać kolejnej sceny już olałam sobie całą fabułę bo oto znalazło się takie ,,cos co zwróciło moją uwagę coś niepozornego a zarazem tajemniczego co przyciągało mój wzrok"...po tem oglądałam film z 5 razy analizując każdy szczegół..kolejnie naściągałam sobie zdjęć Lokiego z filmu...ja jak mam manie na jakiegoś aktora to już na zabój...teraz ostatnio przekopałam pół youtuba w poszukiwaniu scen wyciętych i filmikach z Lokim..i the Avengers..a jak na samym początku usłyszłam jego głos to już musiałam przewijać początek filmiku z 10 razy..wgl jestem zła bo wycieli z Thora bardzo ważne sceny...z Tomem np:rozmowa jego z Thorem przed pasowaniem Thora na króla jak śmieje się że da mu buziaka i zamienia wino w węże(ten jego psotliwy charakter)...kolejna jak siedzi z matką przy łożu ojca a tu wbija kapłan z laską tatusia..a matka tłumaczy mu że ród królewski musi mieć ciągłość..a Loki stoi i trzyma to berło a matka do niego ,,Mój królu" ( i on spogląda na nią i się uśmiecha ta scena mnie rozwala)...oj się rozpisałam.....a alienowa jak byś bardzo chciała to może coś ci zrobie w szkole robię portrety po 10zł...więc jak coś to wal smiało lubie ćwiczyć rysunek na tomie :)hi ostatnio coś naskrobałam to zrobie foto i ci pokarze :)

LadyLuthien

Nawet nie wiedziałam, że wycieli z nim aż tyle scen a to chamy ;P Mam kilka ulubionych filmików z Tomem gdzie rozmawia bardzo naturalnie i fajnie się śmieje :) Nawet znalazłam filmik gdzie mówi po francusku, normalnie mnie to rozwala :) O to czekam na fotke z portretem Toma :D

alienowa

http://nk.pl/#profile/16122620/gallery#!q?album=2&photoviewer=[17103317,219] i http://nk.pl/#profile/16122620/gallery#!q?album=2&photoviewer=[17103317,220] chyba to tak mi sie zdaje sory za jakość robione późno...oświetlenie cienkie

LadyLuthien

http://photogallery.indiatimes.com/movies/international-movies/Toronto-Film-Fest ival/articleshow/9952500.cms ej obczajcie to...buuuu;( czy na sali jest kardiolog:)

LadyLuthien

Zawał na miejscu :P Myślałam że nie ma żony a tu taka fota nie no :(

alienowa

Tom nie ma żony. Sam tak powiedział w tym wywiadzie : http://www.independent.co.uk/news/people/profiles/soldier-of-fortune-tom-hiddles ton-is-set-to-become-2012s-hottest-new-star-6284844.html :). Kobieta na zdjęciu to jego dziewczyna, Susannah Fielding, a wnioskując z wywiadu, może nawet jego była dziewczyna :)

Annelle

wracasz mi wiare w człowieka...:)szczerze mówiąc zmarnował by się ona jest za brzydka dla niego :)wybaczcie...kariologu dziękuję :)

LadyLuthien

zupełnie się z tobą zgadzam, ona i Tom do siebie nie pasowali :).

Annelle

Też się zgadzam :) Ja lepiej do niego pasuje hehe ;)

alienowa

zanim będzie kolejny film zadowolę się filmikami z youtuba wgl ostatnio zrobiłam sobie sesję filmową czli Iron Man 1 i 2 Hulk Kapitan Ameryka Thor i po każdym z filmów po napisach końcowych jest coś o avengers..w ogóle jak się obejrzy te filmiki to tak wszystko składa się w taką fajną całość :)

LadyLuthien

Zaczynając od kapitana, kończąc na thorze ( w międzyczasie iron), i rzeczywiście mozna dopatrzec się kilka (całkiem znaczacych) powiązan pomiedzy tymi filmami, ale w sposob nie narzucający sie tylko po to by je posklejac, a by skojarzyc pewne fakty^^

LadyLuthien

Ty za to porażasz kulturą osobistą i wychowaniem. Może pokażesz nam swoją twarz, też cię chętnie ocenimy i obrazimy tak jak ty robisz to w stosunku do innych. Zachwycacie się Tomem jaki to on nie jest szarmancki, kulturalny dobrze wychowany a same zachowujecie się jak nagorsze chamy i prostaczki, myśląć naiwnie, że Tom zainteresował by się takimi niewychowanymi, ordynarnymi dziewczynami jak wy.
Od kiedy to ludzi powinno się oceniać na podstawie wyglądu? Od kiedy ładni ludzie mogą się spotykać tylko z równie ładnymi? Widocznie miała w sobie to coś skoro się z nią związał. Patrzycie na jedno zdjęcie i piszecie "oni do siebie nie pasowali", naprawdę oceniacie to po zdjęciu? Jesteście niewyobrażalnie płytkie, głupie, powierzchowne i żałosne. Szkoda, że małó na filmwebie ludzi z którymi można kulturalnie podyskutować bo wszystkie fora opanowały "fanki", które tylko zachwycać się potrafią o birażac Bogu ducha winne osoby. Wyleczcie swoje kompleksy zanim się zalogujecie na jakims forum, bo niestety widać, że te ataki nienawiści biorą się z niskiej samooceny i wielkiego ego.

Frida_filmaniak

wiesz jak "bozyszcze tlumu" znajduje sobie dziewczyne/zone to fankom sie to nie podoba zazwyczaj :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones