Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Słyszałam że zagra 3 Holmesa.. To prawda?

ja1992

Taak???? Nie wiedziałam :D skąd te newsy??

ja1992

Co?

ja1992

Mój brat wyczytał to na jakimś głównym profilu Sherlocka na facebooku.. Ale sama tego nie czytałam

ja1992

Przecież RDJ nie odpuści kury znoszącej złote jajca. Chyba;)

WhiteDemon

Chyba chodzi o trzeciego brata w serialu, a nie film :)

97aska97

Tak, chodzi mi o 3 brata Holmesa w serialu "Sherlock"..

ja1992

to by było zbyt dobre, żeby było prawdziwe

WhiteDemon

Przecież dla Downeya pod względem zarobkowym taki Sherlock porównując do Marvela jest jak stozłotówka przy tonie złota

chowder

Doobra, miałam na myśli film.

chowder

Chodzi o serial, nie film ;)

ja1992

Twój brat zrobił ci kawał. Sherlock nie ma trzeciego brata i nie ma też żadnych informacji, że Tom dołączy do obsady serialu.

HiddenStone

Nie jest do końca pewne, że Sherlock nie ma innego brata oprócz Mycrofta. To właśnie Mycroft w odcinku "His Last Vow" powiedział coś o innym bracie. Są teorie, że trzeci z Holmesów już nie żyje, jest w więzieniu, został zamknięty w szpitalu psychiatrycznym, ale najbardziej intrygującą z nich jest ta, która przewiduje udział nieznanego brata w kolejnych odcinkach Sherlocka.
Dlatego nie możemy całkowicie zamknąć kwestii trzeciego brata. Owszem, możliwe jest że chodziło o coś zupełnie innego, ale dopóki nie zostanie wypuszczony czwarty sezon "Sherlock'a", nie jesteśmy w stanie sprawdzić swoich domysłów.

Shirley_Snow

W którym momencie to powiedział? Nie przypominam sobie nic takiego...

HiddenStone

Z tego co pamiętam zaraz po śmierci Magnussona kiedy był w biurze ze swoimi współpracownikami.

Yamur

Któryś z "garniaków" zarzucił mu bycie sentymentalnym, z Mycroft powiedział, jakby w swojej obronie, "Nie mam w zwyczaju ulegać przypływom braterskiego współczucia. Wiesz co sie stało z tym drugim."

Shirley_Snow

Faktycznie powiedział coś takiego, jakoś wyleciało mi to z głowy, zdawało mi się, że chodziło o sprawę z psem (Red Beard).
W każdym razie taka sugestia padła dopiero raz i może znaczyć wszystko albo nic... Mamy dużo czasu, żeby się nad tym zastanawiać (ach jak oni nas męczą...)

HiddenStone

Podobno ma być jeszcze jakiś odcinek specjalny przed sezonem czwartym, wiecie coś o tym?

Shirley_Snow

Na Hataku jest artykuł który odpowiada na Twoje pytanie.:)

ja1992

Ok, dzięki :)

ja1992

Zagra w 4 serii Sherlocka http://www.christiantoday.com/article/sherlock.season.4.spoilers.tom.hiddleston. join.cast.third.holmes.brother/39028.htm

zuzia_fiszer9

To tylko plotki, na końcu nagłówka widać wyraźnie znak zapytania.

ja1992

Każdy by się cieszył gdyby on tam zagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones