Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Skąd te zachwyty nad nim?

użytkownik usunięty

Facet niczym się nie wyróżnia. Nie ma żadnej imponującej roli.

A ile filmów z nim znasz?

użytkownik usunięty
Killashandra_Ree

Pięć i mi to wystarczy.

Może znasz te niewłaściwe? A może to po prostu nie twoje klimaty....?

GoSiEk0246

To są jakieś niewłaściwe? ;-)

Killashandra_Ree

Chodziło mi o to, że może to były akurat te filmy, w których nie było roli, mogącej być imponującą dla pata3g ;)

Killashandra_Ree

Ha, dobre;)

Hmm... rozumiem, że można nie lubić postaci, które gra, ale żeby nie widzieć jak niesamowicie to robi...

Killashandra_Ree

A co niby takiego niesamowitego w tej grze?

WhiteDemon

Pasja, ekspresja, talent....ot co :P ;)

GoSiEk0246

Emm, no ja tego niestety nie dostrzegam, ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie;)

Większość opinii na jego temat budowana jest po przez pryzmat tego kim jest i jak podchodzi życia i aktorstwa. Ma w sobie coś specjalnego i za to ludzie go kochają.

Bo Looki;) Znaczy się może jestem jakaś inna, ale jak dla mnie ta rola, jak i sama postać to nic specjalnego. Nawet jako villian to wypada imo słabiutko...No ale jest teraz moda na Avengersy i inne takie, więc jakoś to tak wychodzi chyba samo w przyrodzie...

WhiteDemon

Ja osobiście lubię postać Lokiego, którą stworzył Tom. Zdaje się mieć pewną głębię no i ma w sobie bardzo wiele z Szekspira. Nie uważam żeby była to nie wiadomo jaka super postać jednak sądzę, że dobrze ją zrobił. No ale na pewno nie jest jego najlepszą rolą...

GoSiEk0246

Mnie się niestety ta postać wydaje nijaka. Nie porwał mnie. Na jego żarcikach uśmiechnęłam się może raz, góra dwa. Oczywiście wiem że jestem w mniejszości bo Lokim ludzie się zachwycają pod każdą szerokością geograficzną^^. Nic nie poradzę.

Żeby nie było że hejtuje czy cuś, widziałam z nim odcinek Top Gear i facet wydaje się przesympatyczny, ale ja o aktorstwie mówię;)

Widziałeś film Avengers, Thor, Thor II
w tym ostatnim był chyba najlepszy jest stworzony do roli Lokiego

Kajka12

Przecież mówiłam o Lokim. Jak dla mnie szału nie zrobił w tej roli. Zresztą, nie było z czego.
Wszystkie filmy które wymieniłeś widziałam, plus jeszcze kilka z Tomem.

WhiteDemon

1. WymieniłAś
2. Jeśli uważasz że jest kiepski to twoje zdanie ale moim to dobry aktor

Kajka12

No i spoko.

Jeśli znasz angielski, to tu masz wyczerpującą odpowiedź, dlaczego Loki skradł tyle serc:
http://www.youtube.com/watch?v=pl30aEahlIU
Tom nie miał jeszcze wyjątkowej roli, ale wierzę, że będzie miał. Jest bardzo utalentowany, inteligentny, mądry i jeszcze ma sporo czasu przed sobą,żeby zagrać rolę życia.

marysiaur

jest też gdzieś wersja z napisami ;)
Wyjątkowej roli może i nie miał ale każdą, w której go widziałam, odegrał wyjątkowo :P

GoSiEk0246

Faktycznie, jest z napisami : http://www.youtube.com/watch?v=U5-qECLU7Q8

marysiaur

Dzięki za napisy bo z angielskim nie jest u mnie jakoś rewelacyjnie jeśli chodzi o słuch

Kajka12

Nie ma za co :-) A to widziałyście? O tym jak Tom Hiddleston jako Loki uciszył 7 tysięcy osób jednym gestem na SDCC 2013 + wywiad po występie.
http://www.youtube.com/watch?v=ZMdMrOjFGHk

marysiaur

Spełnia się w tej roli ;)

marysiaur

Kocham to oglądać, widziałam to aż z 10 razy i nie mam dosyć, kocham tego przystojnego i czarującego mężczyznę. <3

Ma: szekspirowski Coriolanus w National Theatre Live - powala na kolana! Acting z najwyższej półki, zresztą nagrodzony.

Cięzko go oceniać po filmach (mimo że gra świetnie nawet w słabszych filmach jak Deep Blue Sea), bo to jednak aktor szekspirowski, który ma "dwie kariery" - teatralną i filmową ze szczyptą telewizyjnej. O ile większość zna go z tej drugiej (głównie Loki, plus rola u Jarmuscha, Spielberga i kilku serialach), tak jednak Tom wybija się równiez poprzez teatr. I aktorem jest znakomitym. Niektóre spektakle z National Theatre są dostępne w kinach lub na DVD i warto obejrzeć je choćby dla jego kreacji. Bez wątpienia zdolny aktor.

Zobacz sobie "only lovers left alive", "the hollow crown" i spektakl "coriolanus". Poza kinem I rolą Lokiego gościu jest naprawdę świetnym aktorem teatralnym.

Nie zgodzę się z tobą, Tom jest przystojnym, czarującym, uprzejmym mężczyzną i bardzo utalentowanym. Jego rolę Lokiego pokochały miliony. Jest świetnym aktorem. Pozdrawiam!

Tom gra także w teatrze i to nie byle jakim - Royal National Theatre. Jakiś podrzędny aktor nie dostałby głównej roli w Coriolanusie czy teraz Hamlecie. Only Lovers Left Alive także ukazują jego kunszt. Oczywiście, można go nie lubić, ale błagam, nie mówicie, że facet nie ma talentu.

Jedna z nielicznych osób co napisała prawde

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones