Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

zajal 2. miejsce - "50 Najseksowniejszych
mężczyzn" wg magazynu "Glamour", zgadzacie sie z tym?

kokosowedropsy

No ba! Pewnie, że tak. Zasłużył sobie. Brytyjczycy są bardziej przystojni. A on w szczególności :D

anne22

A przede wszystkim akcent ;d

kokosowedropsy

Akcent jak najbardziej :D cudny ;D. Zwłaszcza jak się słucha adiobooków i jak czyta poezję :D

anne22

Zawsze lubiłam Szekspira, ale w jego wykonaniu... Po prostu kocham: http://www.youtube.com/watch?v=b6Q_Ioj6AhQ <3

eweczka_spoko

Słuchałam chyba wszystkiego co znalazłam :D. Jestem wniebowzięta słuchając Go . Najlepsze co recytował to '' There is a lady sweet and kind ''

kokosowedropsy

Nie, nie zgadzam się. Nie jest seksowny. To pewnie na fali Thora, głosowały posikane fanki.

kokosowedropsy

Kiepsko, pamiętam że w tamtym roku był pierwszy tylko nie wiem czy wg "Glamour" czy innej gazety. Kto go prześcignął?

judith0707

Na 1. był Robert Pattinson, więc nie, nie zgadzam się z tym. Tom powinien być na 1. On, Johnny Depp lub Benedict Cumberbatch.

assasymphonie

Nie rozumiem fenomenu Benedicta. Przecież on wygląda jak kosmita!

eweczka_spoko

Właśnie w tym rzecz - Benedict jest jak smak, który trzeba sobie wyrobić ;) I podobnie jak w przypadku Toma: głos, akcent, mimika, sposób poruszania, to wszystko składa się na bardzo interesującą i atrakcyjną całość.

kokosowedropsy

Owszem. To jest jeden z tych facetów, którym każda fryzura i każdy kolor włosów pasuje (no może poza blondem, ale ja jestem do blondynów uprzedzona). Dodatkowo ma cudowny uśmiech i piękne dłonie. O akcencie też już ktoś pisał wyżej xD

kokosowedropsy

Zająłby 1 gdyby więcej osób oglądało Hollow Crown, zwłaszcza po scenie zalotów do Catherine ;)

HiddenStone

No niestety, wiecej osob oglada "Zmierzch" :p

HiddenStone

Och w Henryku V był cudowny. Scena zalotów była świetnie zagrana, ale wolę Hiddlesa pokrytego bitewnym brudem. Wyglądał tak seksownie i tak męsko, że och...

eweczka_spoko

Zaiste, prawdę powiadasz: http://youtu.be/THEUKVOb73A?t=15s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones