Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu w Toronto, udało się uchwycić między innymi Toma ubranego w dziewiętnastowieczny czarny strój. Jak wam się podoba? Czego się spodziewacie po filmie?
http://crimsonpeakfilm.tumblr.com/

HiddenStone

No ja jestem bardzo ciekawa tego filmu, hororry to mój ulubiony gatunek filmowy obejrzałam ich mnóstwo jedne lepsze drugie gorsze ( jeśli o mnie chodzi dużo nie trzeba by mnie wystraszyć :P ), ale najbardziej nie lubię kiedy film określany jest jako horror a po obejrzeniu bardziej pasuje określenie thriller. Na pewno wybiorę się do kina i chętnie zobaczę Toma w takim wydaniu :) Co do foto to jak zwykle wygląda fantastycznie przede wszystkim na tych zdjęciach na których się uśmiecha :)

Paulinka0024

Według tego co zapowiedział reżyser, film ma być w klimacie gotyckiego romansu i klasycznej historii o duchach - chociaż nie wiadomo czy będą tam faktycznie jakieś duchy. Wiadomo za to, że będzie kilka mocnych scen po których film dostanie kategorię R.
Podobno Tom popłakał się ze strachu czytając scenariusz. :D

HiddenStone

Czekam z niecierpliwością na premierę i jestem bardzo ciekawa końcowego efektu :) Jeżeli Tom popłakał się przy czytaniu to ja chyba umrę w kinie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones