Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Dzisiaj rano na jednym z amerykańskich portali plotkarskich przeczytałam intrygującego
newsa dotyczącego Toma Hiddlestona.
A mianowicie podobno Tom Hiddleston spotyka się z Jessicą Chastin. Jednak Tom ani
Jessica nie wydali oficjalnego oświadczenia ,że są razem a także jeszcze nie pokazali się
razem na jakieś gali.
Według tego portalu(adresu nie pamiętam) Tom przedstawił Jessicę rodzinie i przyjaciołom
tuż przed świętami Bożego Narodzenia.
Pewnie dla niektórych jego fanek jest to porażająca wręcz informacja ale nadal jest
nadzieja,że jest singlem bo to news bez potwierdzenia :)

Czy uważacie,że Tom i Jessica pasują do siebie???Tworzą ładną parę?? bo ja mam
mieszane uczucia bo ta wiadomość mnie powaliła na kolana.

Minika_91

Szczerze wątpie, to chyba nie jego gust patrząc na poprzednie związki. Mnie się ona nie podoba, ale ''każda potwora znajdzie swojego amatora''- przepraszam jeżeli kogoś to uraziło.
ale http://www.google.pl/imgres?q=jessica+chastain+tom+hiddleston&hl=pl&tbo=d&biw=12 80&bih=897&tbm=isch&tbnid=XU6VpSCmtRtcVM:&imgrefurl=http://thefashion-court.com/ 2012/02/jessica-chastain-in-balenciaga-dreamworks-pre-bafta-tea-party/&docid=RqD qwgRlJfOM9M&imgurl=http://www.thefashion-court.com/wp-content/uploads/2012/02/je ssica-chastain-in-balenciaga-dreamworks-bafta-party_003.png&w=270&h=270&ei=w6D1U JTLEMjFswad04H4CA&zoom=1&iact=rc&dur=881&sig=114238394823933294525&page=1&tbnh=1 44&tbnw=138&start=0&ndsp=39&ved=1t:429,r:0,s:0,i:78&tx=69&ty=80

wikiw99



też mi się wydaje,że to raczej zwykła plotka wymyślona przez znudzonego dziennikarza

Minika_91

A ja się cieszę jaka by ona nie była.. bo przecież każdy ma prawo do miłości i szczęścia ? ktoś kto naprawdę go wielbi i jest jego fanem pewnie życzy mu jak najlepiej ;PP

Little_Loki

na razie są to przypuszczenia prasy ale jeśli okaże się ,że to prawda to ja będę szczęśliwa. Nie ważne z kim by się Tom spotykał ja to zaakceptuje bo jego szczęście jest ważne dla fanów

Minika_91

o i nawet na wp znalazłam news. Pozwólcie ze skopiuje -

Jessica Chastain złamała swoją zasadę dotyczącą romansowania ze znanymi mężczyznami.

Aktorka od niedawna spotyka się z brytyjskim aktorem Tomem Hiddlestonem. Na święta Bożego Narodzenia poleciała nawet do rodzinnego kraju swojego nowego chłopaka, aby poznać jego rodzinę i przyjaciół.

Jeszcze niedawno gwiazda zapewniała, że nigdy nie zwiąże się z kolegą po fachu.

- Trudno utrzymać związek w tym zawodzie, bo jesteśmy jak Cyganie, zawsze w drodze - tłumaczyła Chastain. - Poza tym im bardziej publiczna taka relacja, tym mniej wyjątkowa. Spotykałam się już kiedyś z aktorem, a potem poszłam tylko na kilka randek z jeszcze innym i zrezygnowałam, bo panicznie się bałam, że ktoś będzie robił nam zdjęcia.

Już od 8 lutego będziemy mogli podziwiać Jessicę Chastain w filmie "Wróg numer jeden". Dorobek Toma Hiddlestona zamyka przebój "Avengers".

Shin123

A ja go przed chwilą dostałam od ciebie Shin ♥

Little_Loki

Ehehehe~ Ale to pododbno też jakaś plota,chociaż duuużo portali (nawet polskich)na ten temat pisało,i jak tak patrzę na ich zdjęcia razem to...no..może coś tam było :)

Shin123

Tylko my już nie mamy szczęścia xDD trzeba będzie sprawdzić od czasu do czasu, ale jak to wszystko prawda i zrani naszego Tomcia to ją zastrzelę albo zabiję trzema palcami xD

Little_Loki

mam nadzieję,że dotrzymasz słowa jak ona złamie serce naszego Tomcia :)

Minika_91

Little Loki, mogę się przyłączyć ? :p

Circus19

A pewnie, że tak .. przecież to oczywiste. Minika_91 najbardziej w świecie kocham.. dotrzymywać obietnic ;) Przysięgam jak go skrzywdzi będzie prosiła o koniec swych męczarni xD

Little_Loki

Armia Lokiego ją zniszczy XD

Little_Loki

To i ja się dołączam :D.

Minika_91

No cóż, jakoś jestem średnio zachwycona, ale czego można się spodziewać po fance? ;) Jeśli jest szczęśliwy, to niech będzie sobie z tą kobietą. Ale przeczytałam gdzieś (chyba na Onecie w komentarzach), że Jessica zdemontowała tę plotkę, ale nic nie wiadomo... W każdym razie - mam nadzieję, że jest zadowolony z życia. :)

Minika_91

tak właśnie myślałam, że plotki , że Tom ma dziewczynę to zwykła bujda i tyle. I okazało się, że Tom nie spotyka się z Jessicą !!!!
http://www.digitalspy.co.uk/showbiz/news/a452311/zero-dark-thirty-star-jessica-c hastain-not-dating-tom-hiddleston.html

Minika_91

'Pewnie dla niektórych jego fanek jest to porażająca wręcz informacja ale nadal jest
nadzieja,że jest singlem bo to news bez potwierdzenia :)'
omg... a co wy, cholera myślicie, że będzie czekał do usranej śmierci na którąś z was? a jak znajdzie sobie dziewczynę, która nie jest jedną z was (broń Boże!) to się modlicie, żeby zerwali... jprdl... koleś nie może być szczęśliwy?! żałosne podejście... :/

KaCy093

to nie jest tak, że ja marzę by mnie wybrał...nie,nie....uważam,że on może wiązać się z kim on chcę .

KaCy093

Ja tam chcę, aby był szczęśliwy. I jestem pewna, że nikt nie myśli w ten sposób, że Tom zabuja się w fance. :)

tenaciously

Hehe, nawet Piggy na niego leci ;-) Świetne zdjęcie.


http://eu.cdn002.fansshare.com/photos/tomhiddleston/miss-piggy-baftas-tom-hiddle ston-1309368996.jpg

rapi_aga

och, Tomowi chyba też przypadła do gustu :D

Minika_91

Uwielbiam Jessicę, jest utalentowaną aktorką i piękną kobietą, jednak czytałam jakiś czas artykuł z nią, bodajże w "USA Today", i powiedziała, że nigdy nie będzie się spotykać z aktorem. A Chastain konsekwentną kobietą jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones