Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

W jakich filmach bądź serialach Tom Hiddleston gra główne role lub ogólnie takie, w których zajmuje dużo czasu ekranowego?

abc2343

Thor: Mroczny świat
Tylko kochankowie przeżyją
Avengers 3D
Friend Request Pending
Thor
Głębokie błękitne morze
Unrelated
Archipelago
wypisałam tylko z tych które oglądałam :-)

Cytryndor

W obu częściach Thora i Avengersach Lokiemu poświęcono mało czasu, to samo tyczy się Friend Request Pending, gdzie Tom był pokazany przez około minutę. W serialu The Hollow Crown ma główną rolę, gdzie zagrał po prostu fantastycznie.:)

minhee

Właśnie jestem w trakcie oglądania HOLLOW CROWN - nieziemsko tam zagrał! polecam <3

flamenkaa

Miałaś takie szczęście i natrafiłaś na polskie suby? :D

minhee

bawią mnie dopiski autorów napisów dotyczące aktorów grających w Grze o Tron ;)

minhee

Super! Już się za to biorę :D

abc2343

Jest jeszcze Coriolanus, to spektakl w którym Tom grał główną rolę. Można pogrzebać w internecie, albo sprawdzać kina, bo jakiś czas temu puszczali w Multikinie i studyjnych

persiczek

Wydaje mi się, że na powtórkę Coriolana będzie można liczyć kiedy (i jeżeli w ogóle) NT ulegnie prośbom fanów i samo najpierw powtórzy spektakl. W przypadku Frankensteina z Cumberbatchem się udało, więc może teraz też się zgodzą. Co i tak jest bardziej prawdopodobne, niż wydanie tego na dvd, a szkoda.

undula

https://www.facebook.com/IBlameTomHiddleston/photos/pb.349083941829640.-22075200 00.1412328630./671252099612821/?type=3&theater

link do Koriolana: obejrzeć już chyba nie można, ale pobrać w hd tak. Ściągnęłam i działa ;)

persiczek

jak nie działa link to trzeba przeszukać zdjęcia, przy którymś jest info w opisie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones