Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

Wytłumaczycie mi...

użytkownik usunięty

...co wy widzicie w tym Lokim? Wg mnie tylko w Thorze 1 spisał się jako tako, a w Avengers i Thorze 2 był zwyczajnie średni. O wiele lepiej spisał się Hemsworth jako Thor, ale to zawsze Hiddleston dostaje największe pochwały. Nie żeby zagrał źle czy coś, ale jest sporo lepszych villainów w serii.

Postać Lokiego w porównaniu do postaci Thora jest w odczuciu większości osób (w tym w moim) po prostu ciekawa i wyrazista. Thor- idealny, nieskazitelny, w każdej sytuacji można przewidzieć, co zrobi- i w sumie wszystko co robi, sprowadza się do przymiotnika "dobry".
Spróbuj teraz zrobić coś takiego z Lokim. :)
Wydaje mi się, że gdybym miała opisać go jednym wyrazem, to najlepszym określeniem byłoby dla niego słówko "nieprzewidywalny". Loki nie jest ani po stronie dobra, ani po stronie zła, jest przede wszystkim po swojej własnej i będzie pomagał tam, gdzie akurat mu pasuje. Wydaje mi się, że wiele osób lubi "tych złych" właśnie ze względu na wyrazistość- przynajmniej u mnie to tak działa, zarówno przy filmach, jak i serialach, komiksach czy książkach.
Poza tym, postać Lokiego to typowe woobie- współczuje się mu trudnej przeszłości i wybacza takie drobiazgi jak chęć podbicia Ziemi. :)
Wydaję mi się, że najlepiej wytłumaczył to Nostalgia Critic w filmiku "Why is Loki so hot?"- https://www.youtube.com/watch?v=U5-qECLU7Q8 tu jest wersja z polskimi napisami. Szczególnie podpunkt "Bad Boy"- tak, tak właśnie to działa, przynajmniej w moim przypadku :D
I oczywiście zapewne samo "Tom Hiddleston" stające przy imieniu i nazwisku danej postaci powoduje, że niektórzy z automatu czują do niej sympatię, właśnie przez pryzmat aktora. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones