Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

http://www.tomwhiddleston.co.uk/contact/ na tej stronie piszę co należy zrobić aby uzyskać jego autograf . Czy ktoś byłby tak miły i wytłumaczył mi dokładnie ponieważ ja nadal nie rozumiem jak go zdobyć .
Dziękuje z góry :)

ewa0206

Łał. Dzięki za znalezienie czegoś takiego. Też trochę nie rozumiem o co chodzi z tą opłatą pocztową. Czy to znaczy, że tylko ludzie z Wielkiej Brytanii mogą do Toma wysyłać prośby o autografy? Przyłączam się do prośby o wytłumaczenie :)

Shadow Devil

Przydałby się ktoś, kto wysyłał już listy do kogoś znanego z zagranicy. Osobiście sama patrzyłam pewnego razu jak zdobyć autograf Toma, ale właśnie nie ogarniam tych opłat ;/.

ewa0206

Napisane tam jest, że żeby dostać autograf, trzeba listem wysłać do nich zaadresowaną i opłacona kopertę zwrotną (czy muszą być na niej znaczki pocztowe), ale niestety to dotyczy tylko mieszkańców UK. Jest to spowodowane tym, że z terenu UK nie można wysłać listu, na którym znajdują się znaczki pochodzące z innego kraju. Nie przyjmują też kuponów, ani żadnej waluty przeznaczonej na opłacenie kosztów nadania listu. :(

W takiej sytuacji chyba najszybciej pomocy by trzeba było szukać na jakichś fanowskich forach/serwisach internetowych poświęconych Tomowi. Może ludzie byliby na tyle mili i pomocni by zdobyć autograf i potem odesłać do Polski, po ustaleniu kosztów. ;)

fenix_the_best

Ech, własnie tego się obawiałam, bo takie same wnioski mi się nasuwały...

Chyba faktycznie trzeba będzie zagadać na jakimś forum z Wielkiej Brytanii. O ile się nie mylę, to niedawno otworzyło się oficjalne forum Toma. :)

fenix_the_best

Ok to już tłumaczę. Wystarczy dodać zaadresowaną kopertę ze znaczkiem uprawniającym do angielskich przesyłek międzynarodowych (takie duże złote z napisem Royal Mail) przypuszczam, że do dostania w internecie, lub przez znajomych (jeśli takowych w Anglii macie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones