Tom Hiddleston

Thomas William Hiddleston

8,6
70 238 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hiddleston

http://www.filmweb.pl/news/%22Avengers+2%22+bez+Lokiego-96596

wolvi24

skoro wprowadzają dwóch nowych superbohaterów ( jeśli nie więcej ) to może dobrze że go nie będzie, nie będzie miał pola do popisu :) na szczęście tom ma kontrakt na 6 filmów marvela, więc pojawi się w trójce thora :)

Dochuu

może i masz rację ale lubiłam go w Avengersach i liczyłam że pojawi się w dwójce (może nie jako główny wróg ale żeby się pojawił) no ale jak jeszcze 3 filmy przed nami to jakoś przeżyje brak Lokiego w dwójce...;)

wolvi24

no jasne xD
moze sie pojawi,chociaz na chwilke...lub chociaz o nim wspomna. duzo zalezy jak zakonczy sie dwojka thora czy im pomoze faktycznie czy wciaz bedzie im tylko na zlosc robic

Dochuu

Skąd wiesz, że ma kontrakt na 6 filmów Marvela? Podasz stronę gdzie to znalazłeś? Jestem ciekawa w jakich 3 filmach po Thorze 2 wystąpi.

wolvi24

mogliby zrobić film poświęcony wyłącznie jemu!

youaremydisco

jestem jak najbardziej za...;) no ale pomarzyć można

youaremydisco

Bardzo bym się ucieszyła! :D

wolvi24

Lubię Lokiego, ale cieszę się, że go nie będzie. Gdyby był złym, to byłoby nudne. Po raz drugi ten sam złodupiec? A poza tym - nie byłoby wystarczająco czasu na niego.

tenaciously

W sumie się zgadzam, bo choć uwielbiam Toma jako Lokiego i nie miałabym nic przeciwko ponownym zobaczeniu go w zielonym kostiumie i hełmie z rogami, to jednak bardzo się boję, że korzystając z popularności postaci twórcy będą chcieli wyeksploatować ją na siłę, i tak przedobrzą, że w końcu zepsują ten wątek ... W końcu Loki nie musi się pojawiać dużo na ekranie, żeby zrobić wrażenie :D (choć chciałybyśmy jak najwięcej :))
Ja się osobiście może nie cieszę z tej decyzji, ale mimo krwawiącego serca powoli się z nią oswajam, dostrzegając jej racjonalność :)

wild flame

no niby to słuszna decyzja,wolałabym żeby nie zepsuli tego wątku,ale jak napisałeś chcielibyśmy (no ja chciałabym ;)) Lokiego jak najwięcej ;P no i jak już pisałam jeszcze trzy filmy przed nami więc i dużo Lokiego (mam nadzieję :))

wolvi24

hej, liczą się też te zabawne scenki w połowie/na końcu napisów końcowych. może walną Lokiego na końcu napisów w avengersach 2 :) z resztą wydarzenia z Thora 2 nie powinny mieć bezpośredniego wpływu na wydarzenia w avengersach. ostatnim razem owszem, bo był to ostatni film ''cząstkowy'' przed tym ''zbiorowym'' ze wszystkimi bohaterami. a Loki - nie ukrywajmy, to dla nich żyła złota, a z takiego źródła czystego zysku się nie rezygnuje. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones