Tom HollandX

Thomas Stanley Holland

8,5
54 618 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Holland

Występ Toma w LIP SYNC BATTLE: https://www.youtube.com/watch?v=pY4LgKXrw5E

Koleś naprawdę nieźle się rusza :)

zgadnij_kto

Epicki występ, a chłopak jak widać naprawdę utalentowany.

zgadnij_kto

Nadal mam z tego ubaw XD

zgadnij_kto

To jest najlepszy występ ze wszystkich występów Lip Battle, przysięgam

Lana_Del_Gay

Wiemy XD

zgadnij_kto

Jestem heterosexulany, ale cholera... : )

zgadnij_kto

Nie zgadzam się.

Ciężko mówić dzisiaj o tańcu, bo zanika kultura tańca i wdzięku wśród ludzi - mało kto potrafi cokolwiek zatańczyć, nawet z wyczuciem rytmu u ludzi jest ciężko( stąd oklepane metrum 4/ 4 w muzyce rozrywkowej i niemal barokowa teatralna akcentacja, w czasie której wypada cokolwiek zrobić na parkiecie) .

Mimo to, wypowiem się że TH, co stwierdzam na podstawie nagrania z tematu, nie wykazał nawet krztyny wdzięku w tym, co nazywacie tańcem, a dla mnie jest raptem choreografią. Tak tańczyć może gibki student AWF, a nie aktor. Znam aktorów i aktorki, to są ludzie, którzy zdobywali nagrody w konkursach tanecznych, i oglądając ich występ było na czym zawiesić oko - to była nie tylko sekwencja ruchów, to był po prostu taniec.

TH ma okropnie napięte mięśnie ciała, nie tylko w czasie tego występu. Nie wiem z czego to wynika, tak nie powinno być, moim zdaniem. Nawet podczas treningów ze sztuk walki, ani podczas pozowania w atelier, nigdy nie doprowadzałem ciała do permanentnego napięcia, bo to nie jest zdrowe.

Szczerze, wydaje mi się że TH powinien mocniej skupić się na aktorstwie i budowaniu roli, niż na robieniu fikołków na scenie.

Yo_

Fragment jego biografii: "W młodym wieku zaczął uczęszczać na zajęcia z hip-hopu w Nifty Feet Dance School, gdzie został zauważony przez popularną choreografkę - Lunne Page, podczas festiwalu tanecznego w Richmond. Po ośmiu przesłuchaniach i kolejnych dwóch latach treningu, zagrał na West Endzie w "Billy Elliot the Musical" jako Michael. W 2008 roku zadebiutował w tytułowej roli Byllego i zebrał pozytywne opinie od krytyków, chwalących jego wszechstronne umiejętności aktorskie i taneczne.

Edukował się w rzymskokatolickiej szkole w południowo-zachodnim Londynie, gdzie gnębili go jego rówieśnicy przez to, że był tancerzem. "

brk200

Brzmi jak Zenek - same superlatywy, od dziecka gnębiony geniusz. gj!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones