Tom HollandX

Thomas Stanley Holland

8,5
54 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Holland

PISZE DO OSOBY, KTORA UMIESCILA PONIZSZY POST : "Ciężko pewnie będzie w to
uwierzyć ,bo sama ledwo w to wierzę. Otóż można powiedzieć ,że znam Toma
Hollanda, 4 lata temu w prawdzie 3,5 ale miejsza z tym... mieszkałam z mamą i siostrą
w Kingston-Upes Thames tam gdzie on. Jego mama Nikki jest fotografką i razem z
mamą byłam u niej na sesji zdjęciowej która była w mini studiu w ich domu. Moja
mama znała ich mamę, i chyba dwa razy jeszcze byłam na tej sesji ,i z stąd też znam
Toma , Tom ma jeszcze 3 młodszych braci których tez znam Sam i Harry i Robbie ,
kurde nie wiem tak na prawde co napisać to było bardzo dawno ale to był wtedy zwykły
chłopiec który mieszkał kilka km ode mnie ,nie raz mijaliśmy się na ulicy i gadaliśmy
,teraz gdy mieszkam w Polsce to tak na prawde nie mamy kontaktu, a tu się patrze :
Nowe filmy 2013 ''The Impossible'' wchodze a tu nagle widze Toma,zapewne trudno w
to uwierzyć i wyobrazić sobie jaki to był dla mnie szok, już go nigdy nie zobaczę bo
mieszkam w Polsce i raczej już nie wrócę tam gdzie mieszkałam ,ale obserwuje go na
twitterze jak miliony innych fanek, pewnie nawet o tym nie. Kurcze.. życie daje kopa w
dupe, dużo bym oddała żeby zobaczyć jeszcze tego rudzielca (on miał takie bardziej
rude włosy,jak w ''The Impossible'') teraz mu ściemniały. Pewnie zaraz pojawią się tu
komentarze typu: No to masz pecha, Nie zaśmieciaj mi tutaj itd. Ale nie jesteście w
stanie wyobrazić sobie jakie mam dziwne uczucie w środku ,ehh Tom, kiedyś sie
spotkamy , kiedys się wszyscy spotkamy :)


DZIEWCZYNO, po prostu NAPIST DO NIEGO : "GRATULUJE Z CALEGO SRCA
WSPANIALEGO ZAGRANIA ROLI LUCASA, sciskam, sasiadka " i wyslij mu dla
PRZYPOMNIENIA swoje zdjecie, ktore robila TOBIE JEGO mama. To bedzie
wspaniale !!!!!! Zycze Ci zebys zlapala ODWAGE i napisala do niego , jesli nie masz
adresu, to poszukaj w internecie , powodzenia zycze :-)))) Aga

ogladarka

Skoro piszesz w odpowiedzi na jej post to po co tworzysz nowy temat? O.O'

ogladarka

who cares?

ogladarka

też chce go znać i tańczyć dla niego

quriozum

dobre:)

użytkownik usunięty
ogladarka

wow, nie wiem czy to prawda, ale jesli tak, to WOW. xd

w zasadzie co w tym takiego wow, fajnie, ze go poznala, ale jeja, bez przesady

ogladarka

No niesamowite.. niech sie caly filmweb zbierze i wreczy tamtej nagrode... pominmy fakt, ze gdy poznala tego "zwyklego" chlopaka mozna bylo juz go zobaczyc w TV i na deskach teatru

dann91

Hahhahaha :D Nie no rządzisz ;P hahahaha ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones