Tom HollandX

Thomas Stanley Holland

8,5
54 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Holland

Ciężko pewnie będzie w to uwierzyć ,bo sama ledwo w to wierzę. Otóż można powiedzieć ,że znam Toma Hollanda, 4 lata temu w prawdzie 3,5 ale miejsza z tym... mieszkałam z mamą i siostrą w Kingston-Upes Thames tam gdzie on. Jego mama Nikki jest fotografką i razem z mamą byłam u niej na sesji zdjęciowej która była w mini studiu w ich domu. Moja mama znała ich mamę, i chyba dwa razy jeszcze byłam na tej sesji ,i z stąd też znam Toma , Tom ma jeszcze 3 młodszych braci których tez znam Sam i Harry i Robbie , kurde nie wiem tak na prawde co napisać to było bardzo dawno ale to był wtedy zwykły chłopiec który mieszkał kilka km ode mnie ,nie raz mijaliśmy się na ulicy i gadaliśmy ,teraz gdy mieszkam w Polsce to tak na prawde nie mamy kontaktu, a tu się patrze : Nowe filmy 2013 ''The Impossible'' wchodze a tu nagle widze Toma,zapewne trudno w to uwierzyć i wyobrazić sobie jaki to był dla mnie szok, już go nigdy nie zobaczę bo mieszkam w Polsce i raczej już nie wrócę tam gdzie mieszkałam ,ale obserwuje go na twitterze jak miliony innych fanek, pewnie nawet o tym nie. Kurcze.. życie daje kopa w dupe, dużo bym oddała żeby zobaczyć jeszcze tego rudzielca (on miał takie bardziej rude włosy,jak w ''The Impossible'') teraz mu ściemniały. Pewnie zaraz pojawią się tu komentarze typu: No to masz pecha, Nie zaśmieciaj mi tutaj itd. Ale nie jesteście w stanie wyobrazić sobie jakie mam dziwne uczucie w środku ,ehh Tom, kiedyś sie spotkamy , kiedys się wszyscy spotkamy :)

lovetoom

wybacz nie jest to zadna złośliwośc..po prostu ostatnie zdanie mi sie skojarzyło: http://www.youtube.com/watch?v=SF9C3cklVIQ pozdrawiam ;)

castaway08

not yet znaczy jeszcze nie, więc co to za skojarzenie????

lovetoom

ja ci wierzę! :D fajnie masz że go znałaś i życzę Ci żebyście nie raz się jeszcze spotkali!

lovetoom

hehe, ale historia :) napisz do niego list czy choćby na twitterze albo facebooku :)

lovetoom

wierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

quriozum

e nie ma już sensu :))

lovetoom

Skoro go znasz, to jaki problem do niego napisać. Chyba 4 lata temu to nie jest aż tak dawno, żeby Cię nie pamiętam. Litości, no.

lovetoom

fajna historia :) oby takich więcej :) kiedyś może być gwiazdą, bo gra fenomenalnie !!

lovetoom

Wierzę Ci. Miałem tak samo z Bradem Pittem

siweq

hahaha :))

Mrowka_mj

hahahahahahaha<3

siweq

To było wtedy kiedy jeszcze dorabiał jako kurczak, tak? A ty czym byłeś?

siweq

HAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA :D

lovetoom

4 lata temu to on występował w musicalu na West End.

Dr_Grape

Ten "zwykly chlopiec, ktory mieszkal kilka km" od autorki postu w 2006 roku opuscil Kingston i przeprowadzil sie do Londynu, gdzie od 5 lat gra na deskach teatru... "zwykly chlopak" nawet 4 lata temu udzielil swojego pierwszego wywiadu...

;_; ale tyle wygrac, taka piekna historia!

dann91

Dokładnie. O rodzinie "zwykłego chłopca" można bez problemu przeczytać na anglojęzycznej "Wikipedii". Tom już przed kręceniem filmu przygotowywał się do roli(a "Niemożliwe" kręcono w 2010 i 2011 roku), więc nie miałby po co chodzić do "normalnej" szkoły. Autorka postu nieumiejętnie kłamie- nie rozumiem, w jakim celu spotkaliby się na sesji.

Lady_Selected

A tak dobrze jej szło... ;d

Aurien

:D

Lady_Selected

Przepraszam, ale ja jestem jedną z jego największych fanek i to co mówisz jest nie prawdą. Tak Tom nagrywał wtedy film, ale i tak chodził do normalnej szkoły. Przynajmniej musiał. Było to nie uniknione. Może i autorka kłamie, ale nie jest to na to dowód. Pozdrawiam

lovetoom

ja Ci wierzę,że poznałaś Toma Hollanda ale niekoniecznie akurat tego:)

lovetoom

czytając niektóre posty wychodzi polaczkowatość - zazdrości życie w lepiankach, bo niby jak tu kogoś znanego można w ogóle ZOBACZYĆ lub POZNAĆ???? nie przejmuj się, nasz naród nigdy nie znormalnieje, dlatego mają nas za zakompleksione nic w świecie. sławy też gdzieś mieszkają i chodzą do szkól, no, ale co tu tłumaczyć.

lovetoom

Nie wiem czemu , ale ci nie wierze. ;c
Ale jeśli tak było to zazdroszczę. ;D

lovetoom

Wieżę Ci. Miałem tak samo z papieżem. Pochodziliśmy z tej samej meksykańskiej wsi. Pisałem mu na twiterze a on nie odpowiada, też ma milionów fanów i dupa

klint_westwoood

Którego papieża?

lovetoom

Urzekła mnie twoja historia.

lovetoom

Ja tam ci wierze i mega ci zazdroszcze :)

lovetoom

Mam do Ciebie takie pytanie masz może Facebooka?

Nk7_1234

Zna może ktoś z was tą dziewczynę. Błagam jeżeli tak proszę o kontakt

użytkownik usunięty
lovetoom

Widzę że kiełkująca tu religia doczekała się i zwolenników i przeciwników XD Poza tym co to za wydarzenie gadać z kimś znanym czy w ogóle go zobaczyć? Taki sam człowiek jak każdy inny. Sam miałem okazję.

lovetoom

Hej, tak ogólnie to ton nie ma brata o imieniu Robert czy jak ty to tam napisałaś tylko ten trzeci ma na imię paddy

lovetoom

Wo wierzę ci ale plis powiesz jaka to ulica

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones