Tom Hollander

Thomas Anthony Hollander

7,6
15 270 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hollander

W piratach był powalający

użytkownik usunięty

Na początku jak na niego spojrzałam to nie wiedziałam, czy śmiać się czy płakać, bo do tej roli wyglądem zdecydowanie nie pasował. O iele za niski, kapelusz zdawał się być kilka numerów za duży... Ale jka grał! Ten zimny głos, chamski uśmiech w kilku scenach (cz. 3 - pakt :D), rewelacja!
Nie pamiętam go z innych filmów (z resztą o ile pamiętam oglądałm tylko dumę i uprzedzenie, ale tma jakoś mi nie zapdał w pamięc), ale po tej jednej roli w piratach naprawdę go doceniam

dokladnie! mi sie najbardziej podobal jego sposob mowienia..taki spokony opanowany i chamski,a kazde slowo mowil z taka dokladnoscia ! swietnei gral! I mi sie chcialo smiac jak on ginal...szedl se chlopak nic w niego nei trafilo normalnie lach

dokladnie! mi sie najbardziej podobal jego sposob mowienia..taki spokony opanowany i chamski,a kazde slowo mowil z taka dokladnoscia ! swietnei gral! I mi sie chcialo smiac jak on ginal...szedl se chlopak nic w niego nei trafilo normalnie lach

No. Wpiratach zagrał super. Miał coś z prawnika - nie zadawał pytań ,na które nie znał odpowiedzi x)

To tak jak ja. Oglądałam go też w Dumie i Uprzedzeniu (tylko mi tam się nawet podobał taki... taki facet któremu zależy żeby się przypodobać, że tak powiem bo nie wiem jak inaczej ^^'). W Piratach zagrał super. Tak jak samo Jack Davenport. Obaj wg. mnie zagrali świetnie. I dobrze ujęte jest to (cytuję) 'zimny głos, chamski uśmiech'-lepiej bym tego nie opisała.
Pozdrawiam

Tak, to w ogóle dobry aktor. Widziałam go jak narazie w4 filmach- 2 częściach piratów, dumie i uprzedzeniu i w elizabeth złoty wiek. za każdym razem by ł super. a w piratach... był po prostu genialny.

mi najbardziej podobał się w Maybe Baby ,zajebiście zagrał ekscentrycznego reżysera

kurcze, aż chyba się skuszę i kiedyś w wolnym czasie obejrzę tych "Piratów..", skoro tak chwalicie =) nie wiem jak on to robi, ale nawet jak gra małą rólkę, jak np w "Possesion", to przyciąga uwagę :)

"chamski uśmiech i ton głosu" - tego stwierdzenia zawsze szukałam myśląc o tej roli

był też fantastyczny w "gosford park", ale tam nie objawiał talentów w mówieniu zimnym tonem i "chamskich uśmiechów" ;D

aaako

fajną miał rólkę w Nagrodach Darwina ;D;D
pozdrowienia ;)

Uśmiechu uczył się od Leszka Millera, musiało się udać!:)

Zgadzam się. Bardzo podoba mi się jego gra w piratach - zagrał tam idealnie.

ollo

Mnie to on drażnił w Piratach i dobrze, że w końcu zginął w III części serii, gdyby Jones nie był takim lekkoduchem i nie zakopał skrzynii na jakimś zadupiu to sam by go rozniósł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones