Tom SkerrittI

Thomas Roy Skerritt

7,5
6 053 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Skerritt

Przecież to świetny aktor, pamiętam go najbardziej z Obcego.

Sagan

ja cos napiszę...bo tez go bardzo lubię, teraz chyba głównie grywa "drugie plany" ale ciągle jest znakomity. świetny w serialu "Gdzie diabeł mówi dobranoc" czy jako szeryf Bannermann w "Martwej strefie" na podst. powieści S.Kinga. No i oczywiście przezabawny w "Stalowych magnoliach".

użytkownik usunięty
tomasz_osyra

A myślałem, że to Chris Christofferson grał jego rolę w :Gdzie diabeł mówi dobranoc"

Po obejrzenuy "Jackyll & hyde" tez myślałem, że to Kristoferson. Fakt. Facio cholernie do niego podobny,

gambit_7

Kris Kristofferson jest napisane w Filmweb

Sagan

......do tego krótka, ale moim zdaniem dobra rola w "Top Gun"

ubersoldat

A Contact, łyczki?? Hej! sssssssssssssssssssssssssssssssssss

baca350

Zgadza się - "Kontakt"...trochę arogancki, zarozumiały, ale i tak go lubię....charakterystyczny i drugoplanowy...niestety.

Sagan

W zasadzie to aktor drugiego planu więc co się dziwisz, właśnie sobie przeglądam od kiedy on gra w filmach. Pewnie kariery bardziej nie rozwinął bo grał też w serialach i dość kiepskich filmach. Gębę ma taką, że łatwo zapamiętać ale podejrzewam, że nie jest jakimś aktorem wybitnym, może ma problemy z zapamiętaniem tekstu, że ciągle gra gdzieś w tle i nie za długo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones