Tomasz Łysiak

2,7
477 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Tomasz Łysiak

Pracuje dla tygodnika W sieci
Był na marszu 13 grudnia
I tyle w temacie

giovanni50

Nie ma to jak zapychanie forów nic nie wartymi wymiocinami pochodzącymi od sfrustrowanego wyborcy PO.

Lisowczyk

Jestem fanem PO ale nie jestem sfrustrowany

giovanni50

Well...nie zmienia to faktu, że Twoja opinia jest nie na miejscu i do tego jest bez sensu.
Jeżeli ktoś pracuje w prawicowym tygodniku to nie musi być od razu zwolennikiem PiS-u oraz nie musi do niego należeć.

Lisowczyk

"Jeżeli ktoś pracuje w prawicowym tygodniku to nie musi być od razu zwolennikiem PiS-u"


Jeśli ktoś publikuje właśnie w tym tygodniku, to trudno przypuszczać, by nie był zwolennikiem PiS.
Każdy, kto się trochę w rynku medialnym orientuje wie, że ten tygodnik - wyjątkowo szmatławy - to jeden z głównych organów prasowych PiS, którego zadaniem jest wychwalać tę partię pod niebiosa i walić w jej oponentów bez zachowania żadnych zasad cywilizowanego dziennikarstwa.

Poza tym łączenie tej partii z prawicą brzmi jak oskymoron.

jan_niezbedny0

A Gazeta Wyborcza jest bezstronna ? Jest akcja jest reakcja.TVN za PO no to TVP za PiS.Gazeta Wyborcza popiera PO więc W sieci popiera PiS.Każdy ma swoich widzów i czytelników.

pawelski1989

Ja bardzo przepraszam, ale porównywanie Wyborczej, do pospolitego szmatławca W sieci, to jest potężne nieporozumienie.

Można Wyborczej nie lubić, można się z nią nie zgadzać (też nie zawsze się zgadzam), zarzucać polityczne sympatie, ale po I - nigdy nie była to gazeta bezwarunkowo oddana jakiejś jednej opcji (wiele razy czytałem i czytam w niej krytyczne teksty wobec PO i jej liderów), nigdy nie była tak bałwochwalcza jak pismo karnowskich wobec PiS i jego kierownictwa,
a po II - Wyborcza nigdy nie posuwała się do tak plugawych chwytów, jak robienie okładki z NKWDzistą "dziwnie" podobnym do Tuska, strzelającym w głowę polskiemu oficerowi, "dziwnie" podobnemu do L. Kaczyńskiego.

To jest własnie publikacja na poziomie tworzących ją małych, wstrętnych szuj, zdolnych do zarzucania wyniszczonemu śmiertelną chorobą człowiekowi, że jest nietrzeźwy...

jan_niezbedny0

Przybijam się pod wypowiedzią

jan_niezbedny0

Wyborcza może nie ale jak porównasz okładki Newsweeka i W sieci to wielkich różnic nie ma. Macierewicz w stroju taliba , Kaczyński i napis dzień świra.

pawelski1989

Newsweeka nie czytuję, ale tak swoją drogą - coś się nie zgadza na tych okładkach?...

jan_niezbedny0

Tak.Nie zgadza się.

pawelski1989

Ależ przeciwnie - wszystko się zgadza idealnie. Jeden i drugi to ciężkie, nierokujące przypadki, potwierdzają to każdym publicznym występem.

jan_niezbedny0

Ty masz swoje zdanie.Ja mam swoje.

jan_niezbedny0

Podpaliłeś się już jełopie jeden z drugim?
Jeszcze w tym roku wszystko co PiS chciał uzyskać w temacie sądów - uzyska i na dodatek powiększy swój klub do tym razem monstrualnych rozmiarów pod pretekstem ułatwienia ogarnięcia jedynego zawetowanego punktu tzw. "3/5" Do czego zmierzam.. Wszyscy wy lewicowe ścierwo zostaliście przez małego karła yruchani jak trzeba tym bardziej że plan ów w moim przekonaniu od początku właśnie taki. PS. Szykuj jeden z drugim szczoteczkę oraz lubrykant i oczekuj na dzień sądu. hehe kwik kwik kwik! :o)))

auto_service

Tylko uważaj, żebyś sam tam nie trafił :)

Ale ta końcówka mi się podoba, zwłaszcza w ostatnich trzech słowach przemówiłeś autentycznym głosem polskiej tzw. prawicy - tej inteligentnej inaczej, zdziecinniałej części społeczeństwa, której rozum i kindersztubę zastępują emocje i która ma kisiel w majtkach ze szczęścia, że do władzy doszła i urządza grandę na państwie prymitywna banda byłych komuchów, oraz ich dawnych kapusiów ...:)

Gdyby mi nie było żal normalnych ludzi i tego kraju, to bym wam życzył, żebyście się obudzili tam, gdzie to wszystko pod rządami pis zmierza...

jan_niezbedny0

Piękne podsumowanie!!!!!!!!

jan_niezbedny0

Wyjaśniłeś gościa pierwszorzędnie, bo
poglądy to jedno, ale tu już nie ma żadnych poglądów, tylko proste fakty - jak ktoś po tych ciągłych aferach, bezczelnym, jawnym okradaniu Polski, podsłuchiwaniu opozycji i niszczeniu ludzi, robieniu z Polski PRL - bis, działanie na korzyść rosji (rozbijanie i szczucie na UE to woda na młyn putina) uważa, że pis to "dobrzy ludzie" i ich wspiera, to jest i po prostu idiotą

arek_krotoszyn

Dzięki :)
Już o tej "dyskusji" tutaj zapomniałem , bo i pamiętać nie ma co, ale szcze mówiąc chciałby takich typków zobaczy ć dziś :))
Prywatnie nie maam pojęcia, jak można podziwiać to coś, co rządzi. Dla mnie to od samego początku zakała i pasożyt, nie trzeba się specjalnie wysilać, by sprawdzić, że wszystko co mu w zycu w łapy wpadło, kończyło marnie, a ten głupi naród mu dał państwo do zabawy...

giovanni50

Bardzo dobrze kolesia nazwałeś. Powiem tak - poglądy to jedno, ale tu już nie ma żadnych poglądów, tylko proste fakty - jak ktoś po tych ciągłych aferach, bezczelnym, jawnym okradaniu Polski, podsłuchiwaniu opozycji i niszczeniu ludzi, robieniu z Polski PRL - bis, działanie na korzyść rosji (rozbijanie i szczucie na UE to woda na młyn putina) uważa, że pis to "dobrzy ludzie" i ich wspiera, to jest tak jak słusznie napisałeś "pisuarem" i przy okazji idiotą!!!!

arek_krotoszyn

Dzięki za poparcie.
Raz głosowałem na PIS w 2001 bo jeszcze nie wiedziałem z czym to się je,kumple mi mówili głosuj na PO.
Generalnie żałuję że nie głosowałem w 1997

giovanni50

Hehe, dobre. No teraz te wybory to będzie być albo nie być... normalny, wolny kraj ze wszystkimi zaletami i wadami demokracji albo autorytaryzm na pograniczu dyktatury rozkradający państwo i nurkujący w kierunku ciemnoty z mejzami, czarnkami i innymi tego typu kreaturami na czele... Pozdro serdeczne!

arek_krotoszyn

Dobrze napisałeś !! Brawo Ty !!
Brak kasy z KPO+ protestujący rolnicy to nie wróży dobrze PIS.
Pozdro 4You :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones