Tomasz Bednarek

8,1
5 556 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Bednarek

wszyscy piszą, że aktor słaby, a przecież znamy go w zasadzie najbardziej tylko z roli w klanie, ktora jest katastrofalna i mysle, ze zaden aktor by nie byl w stanie zmienic tej postaci na lepsze...widziałem go w epizodzie w Instynkcie i tam w zupełnie innym wcieleniu zagrał naprawde śwetnie...myśle, że gdyby Bednarek dostawał więcej ciekawszych ról to mógłby się sprawdzić i wówczas nie kojarzylibyśmy go tylko z dubbingiem, w którym jako Tabaluga, Ciastek, Mort czy Żuraw po prostu W Y M I A T A ! ! !

piterek101522

Przyznaję, widziałem go tylko w Klanie, z pewnością nie jest to zbyt ciekawa rola, ale na pewno nie musi jej odgrywać tak sztucznie. Czasem odnoszę wrażenie, że po prostu znalazł sobie ciepłą posadkę, ale męczy go granie w tym serialu.

Jeśli sam Tomasz Bednarek to czyta, to podkreślę jeszcze raz - w dubbingu jest pan REWELACYJNY, więc proponuję tak jak Kożuchowska wjechać samochodem w kartony, wtedy Jacek Borecki umrze i uwolni się pan od Klanu :D

Gladiatorek

Skoro już padło jego serialowe imię zarówno jak i nazwisko, to muszę powiedzieć że myślałem że pekne ze śmiechu kiedy czytałem któryś artykuł o ,, Klanie" i był wspomniany Jacek Borecki (Tomasz Bednarek) a dwa zdania dalej było napisane Piotr (Jacek Borkowski).
Czyżby w związku z tym jego postać miała być karykaturą albo parodią mężczyzny który grał jego rywala o względy Beaty?-)
Że już nie wspomnę że kilka lat później karierę rozpoczął inny aktor, Tomasz Borkowski?
Wtedy to dopiero miałem bekę, jak o nim słyszałem i myślałem w pierwszej chwili że to chyba jakaś pomyłka:-)

użytkownik usunięty
piterek101522

Ja nawet przyzwyczaiłem się do jego dubbingu Anakina :D

użytkownik usunięty
piterek101522

Wszyscy piszą że jest słaby dlaczego? Bo gra w klanie i tak mozna powiedzieć na wszystkich aktorów z Klanu że grają padake czemu? bo z ''Klanu''

TABALUGA! to jest Tabaluga!

piterek101522

Moim zdaniem koleś ma talent szczególnie w dubbingowaniu zwłaszcza kiedy podkładał głos Mortowi, Ciastkowi i Anakinowi Skywalker. Ale najlepiej się sprawuje w teatrze i powinno się go oceniać po tym jak gra w sztukach teatralnych, a nie jak gra w banalnym serialu. 9/10

piterek101522

Dokładne: Klan to niezbyt ciekawa telenowela. Tym bardziej jedna rola się niezbyt nie udało, ale nie można od razu mówić o kimś że jest słabym aktorem....

piterek101522

Ja go widziałem w Pierwszej Miłości ( nawet fajnie tam zagrał ) z drugiej strony z czegoś gość musi żyć nawet z takiej teneloweli jak Klan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones