Tomasz Bednarek

8,1
5 566 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Bednarek

Jestem w szoku! W życiu bym nie powiedziała, że Bednarek mówi za Ciastka w Shreku :D Rewelacja!

Furious_Angel

Ja wlasnie to przeczytalam i zrobilam duze oczy. No, to jestem pod wrazeniem :) I chyba od razu inaczej na niego spojrzalam :P

czlowiekwberecie

Na mnie jeszcze większe wrażenie wywarło to, że on mówi za Elmo z Ulicy Sezamkowej!

Cherie

Ja w ogóle nie wiedziałam, że on podkłada głosy...
Zatkało kakao :)

użytkownik usunięty
Furious_Angel

To jeszcze nic ! On podkładał też Rolfa w Edach ,i pisał do nich dialogi[każdy wie ,że to kultowce]
Co tu dużo mówić , gość genialnie potrafi zmieniać głos i świetnie przypasowuje go do roli ...............................

Furious_Angel

O n podkłada za Morta w Madagaskarze! Super!

Furious_Angel

1997-2001: Teletubisie (Teletubbies) Dipsy (polski dubbing) a to Was nie dziwi? bo mnie najbardziej.

Furious_Angel

No zdolny, zdolny. W 'Klanie' niby taki Jacek - krętacz, a to pienikowy ludzik z niego, heheh :D

Camilla3

Jako aktor, zdolnościami się pochwalić raczej nie może, jak prawie wszyscy grający w "Wiadomo-Czym" ;) Za to dubbing w jego wykonaniu to z reguły mistrzostwo. Lepiej niech skupi się tylko na tym i rzuci tego Jacka Placka...Co się ma chopok męczyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones