Tomasz Beksiński

Tomasz Sylwester Beksiński

9,4
22 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Tomasz Beksiński

W audycji z 27 lipca 1991 przed piosenką "24 Hours" Joy Division" Beksiński mówi:
"Nie trudno domyślić się, że mój tajemniczy przyjaciel także mnie wtedy opuścił. Po prostu przestał pojawiać się na moje desperackie wołanie. Zostałem całkiem sam w pustym domu bez klamek, w moim własnym wariatkowie przepełnionym wspomnieniami i rozpaczą. I tak oto miłość pokonała nawet moją dumę. Zrozumiałem, że ten rodzaj miłości może mnie doprowadzić jedynie do obłędu, lecz nadal pragnąłem perfekcji, ideału. Zawisła nade mną chmura, a przeznaczenie poczęło wymykać się z rąk. Któregoś dnia połknąwszy dużą ilość środków nasennych, na chwilę znalazłem się na tamtym świecie i wiem, wiem dobrze, że tam też nie ma nic."

Czy ktoś wie z czego jest ten cytat? Bo nie z piosenki.

szmatan_

To niekoniecznie jest cytat. Beksa najpewniej nawiązywał do którejś ze swoich wcześniejszych prób exitu

szmatan_

Moim zdaniem są to własne słowa Tomka. Niestety nie dał rady znieść szarości zwykłego życia a nie dostrzegał tego, że wielu chciałoby być na jego miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones