Tomasz Borkowy

Tomasz Karol Borkowy

7,6
983 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Borkowy

Dom jest nie jedynym jego dorobkiem. Moim zdaniem zagral tam znakomicie. Malo kto wie ze Tomasz Borkowy zagral rowniez epizodyczne role w kilku brytyjskich klasykach jak Doctor Who czy w filmie Kaufmanna Nieznosna lekkosc bytu. Malo kto z polskich aktorow zrobil taka kariere w kregach artystycznych na wyspach jak on. Do tej pory jest jednym z ludzi kierujacych najwiekszym festiwalem artysycznym w Edynburgu. Nie wiedzialbym gdybym nie zobaczyl jego nazwiska (uzywa Tom Bork).

dabram17

W filmie 'Nieznośna lekkość bytu' świetnie zagrał Olbrychski, ale gdzie tam jest Borkowy?

qqryqu

zagral Jiziego

dabram17

Kurcze, ja też byłam w szoku, jak obejrzałam "the curse of fenric" i okazało się, że luby Ace jest Polakiem ;). Nie oglądałam innych filmów z jego udziałem, więc go wcześniej nie znałam, ale tu nieźle zagrał.
Jakie zrządzenie losu - Ace z Polakiem! Sorki, nadal ciężko mi uwierzyć (po ponad 2 latach od obejrzenia, hehe), w końcu jestem jej fanką xD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones