Tomasz Ciachorowski

6,5
341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Ciachorowski

jaki przystojniak ... w majce nie moge sie na niego napatrzec, te jego oczyyyy ehh ... ;)

nunax4

No fakt, przystojny to on jest. :D Kurde, typowy blondyn z niebieskimi oczyma :D Szał. :D
W Majce gra fajnie, na razie średnio, myślę, że się rozkręci. ;)
A sam serial Majka, bardzo sympatyczny. Mi się podoba. ;)

Anka_53

Polski Pattinson (jak dla mnie);p.Mam nadzieje że jego kariera po "Majce" się rozkręci.:D

moniczka5_filmaniak

Rozkręci się. Przede wszystkim ma kapitał, w postaci urody. Trochę się bardziej postara i sama jego gra będzie też niezła. Więc myślę, że posypią się propozycje. :)

Anka_53

Już nie mogę się doczekać kiedy zobacze z nim jakiś kinowy film xd ;)

moniczka5_filmaniak

ogladam majke tylko ze wzgledu na niego;D

moniczka5_filmaniak

Nie obrażaj go! Pattinson jest przy nim do niczego. Tfu, on w ogóle jest do niczego.

Swoją drogą pasuje do niego to nazwisko :D

nunax4

Zgadzam sie w 100 procentach. Gdzie takiego znalezc przystojniaka?!

nunax4

tak jak nazwisko wskazuje ciacho:)jest niesamowicie przystojny, a do tego wykształcony i inteligentny, co sprawia, że jest wyjątkowy, bo jak wiadomo często u facetów uroda nie idzie w parze z mądrością.Na dodatek ma piękna barwę głosu. Szkoda,że tacy mężczyźni zdarzają się bardzo rzadko. Ktoś wie może czy Tomek ma jakąś dziewczynę, żonę itp.???

Roma_6

wlasnie, wie ktos ? ;> na pewno ma, taki facet byłby wolny ...

nunax4

I tu Was zaskocze ;) Odrobina wstępu. Co miesiąc kupuje magazyn dla kobiet Cosmopolitan. :) Bodajże w numerze 2, na luty jest cała strona z Tomkiem w dziale " Męskie sprawki - o czym oni nie mówią ". Na ten miesiąc wyjawia " tajemnice facetów " Tomek Ciachorowski. Na połowie strony jest jego zdjęcie ( chyba z tej samej sesji, co avat na filmwebie ). Koło zdjęcia, jest wypisane 10 "faktów ", które sam Tomek nam " przekazuje". ;)
I obok pisze, że jego stan cywilny to kawaler, a ja jakieś 2 tygodnie słuchałam gdzieś z nim wywiadu, i mówił, że nie znalazł jeszcze dla siebie odpowiedniej kobiety. Więc jeśli wywiad nie był przestarzały, to pan Tomek jest wolny ;)

Mogę Wam zrobić skany tej gazety. I Żebyście nie musaiły
" upubliczniać " swoich kontaktów, ja napisze swoje gadu ;) Tam podacie mi maila : 5656056. ;)

( jestem w domu, choróbsko mnie dopadło, więc służę uprzejmie) :)

użytkownik usunięty
Anka_53

niestety ,,kariera'' tej klody zakonczy sie wraz z koncem tego dennego serialu dla gimnazjalistek. Miejsce tego pana jest w kasie z biletami do cyrku albo conajwyzej moze jezdzic riksza na rynku krakowskim

Oj nie obrażaj gimnazjalistek, przynajmniej niektórych, moja młodsza siostra chodzi do drugiej klasy gimnazjum i ostro jedzie po tym gniocie i Ciachorowskim, zresztą tak samo jak ja :). A co do opinii autorki tematu, gdy tylko widzę tomka w tym serialu mam odruchy wymiotne... i przez jego niby "talent aktorski" i przez wygląd.

nunax4

Ciachorowski?Przystojny?Nie rozsmieszaj mnie:/.Nie mowie,ze jest brzydki,ale to dla mnie nie jest nie jest zaden amant.Filip jest słodkiiii:).A propo Majki,to zwyczajny gniot.

ola_97_filmweb

No i co z tego , że przystojny?
Musi mieć jeszcze jakiś urok osobisty.
Musi przyciągać uwagę.
Przyciągać to może jedynie właśnie urodą, ale aktor z niego żaden niestety.
Dlatego ja nie mogę na niego patrzeć, bo mam uczulenie na taką drewnianą grę.
Zaraz mi się robi słabo;)

nunax4

brzydal i tyle

nunax4

strasznie przystojny ; p po prostu ideał.

I_am_skate

oczywiście głupie baby juz kisiel jak zobaczą jakiegos ciotowatego lalusia z kwadratowym ryjem i brodą i aryjską urodą. nawet jeśli by miał iq chomika to i tak byście chcialy z nim zadawać bo tylko ryj sie liczy.

raparz

to chuchro nawet nie ma iq zblizonego do iq chomika, nie chce powtarzac po kims wiec małolaty zakochane w tym pedale zajrzyjcie tu: http://www.filmweb.pl/person/Tomasz+Ciachorowski-972778/discussion/1+10!+Kolejna +miernota+i+pseudo-gwiazda+promowana+przez+TVN!+Klon+Pawlickiego+i+Wesołowskiego !+Aktor-laluś+dla+bezrobotnych+i+głupich+polaczków!-1567472

raparz

osobiście uważam, że facet jest obleśny, brak mu jakiejkolwiek charyzmy i męskości, a przede wszystkim jest beznadziejnym, sztywnym i sztucznym aktorem z mniemaniem jakby byl co najmniej Paulem Newmanem albo Alem Pacino, ale Ty nie obrażaj dziewczyn/kobiet którym on się podoba, bo sam się ślinisz przed monitorem oglądając fajne laski :p Pozdro

ps: tak chłopaki na niego plujecie jakby dziewczyny Wam sprzątnął sprzed nosa:D trochę luzu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones