Tomasz Kammel

Tomasz Kamel

6,9
192 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Tomasz Kammel

wypieprzyli go z TVP to teraz na polsacie błaznuje

pawel997402

Już jest w tvp 2. Myślę, że to jest właściwy człowiek w odpowiednim miejscu. Idealnie stworzony do pracy w tv.

laleczka874

a ja myśle że się do tego wcale nie nadaje..

pawel997402

Ja miałam okazję być słuchaczką spotkania, jakie on prowadził na żywo. Mistrz ciętej riposty. Tego nie pokazuje w telewizji. Ale nadaje się do konferansjerki...

laleczka874

to ty nie wiesz że jak nawet na żywo nadają to nawet kilka tygodni przed emisją uczą się tekstów na pamięć,by później je opublikować na żywo?

pawel997402

Jasne, uczą się na pamięć... Tylko, że dzień, dwa dni przed emisją programu jest tzw. burza mózgów i szykują tematy, jakie mają być omawiane w programie... Żadne tydzień. Inna sprawa- różnych ludzi zapraszają do programów śniadaniowych, które prowadzi T. K. Rozmownych i tych mniej. Możesz mi wierzyć, że nie każdy byłby w stanie opanować sytuację, kiedy rozmawia z osobą, która ze stresu jest w stanie wydukać tylko "tak" i "nie" ;)

laleczka874

fakt faktem chodzi mi o to że był taki czas że w TV było go poprostu za dużo,jeszcze ten duet z Kałamagą,to było naprawde żałosne

pawel997402

No, akurat z tym się zgadzam, że talentu komediowego nie ma, bo jest za sztywny. Ale do prowadzenia programów na żywo, tych na poważnie, daje sobie świetnie radę :)

pawel997402

Człowieku prezenter nie ma być showmanem debilem robić sobie żarty to nie kabaret on ma nas wprowadzić w nastrój jakikolwiek moim zdaniem czepiasz się nie jego ale tego że bije kasę a tobie się dupy nie chce ruszyć i gówno zarabiasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones