Tomasz Karolak

Tomasz Paweł Karolak

5,8
38 130 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Karolak

http://plejada.onet.pl/tomasz-karolak-nago-co-to-byl-za-widok/jjmm6m

użytkownik usunięty
yepas

Zachowanie rzeczywiscie beznadziejne - Mialo niby byc "smiesznie" , a wyszlo... Mniej niz zero. Tak samo jak zero samokrytycyzmu. Wspolczuje tej Kozuchowskiej, ze musi na potrzeby serialu sie z nim calowac, eee...

yepas

niczego innego się po nim nie spodziewałam....

yepas

To było obrzydliwe.

Nuno33

Zawsze miałem go za takiego cipusia!!! a teraz to w ogóle dostałem dodatkowo obrzydzenia jak słyszę Karolak, fuj fuj fuj!

rybakow71

Chciałby pokazywać tylko nie ma co. Pan Ziemniak tylko to przychodzi mi do głowy jak go widzę w tv.

yepas

Sam sposób wypowiedzi mega nienaturalny, tacy ludzie nie powinni wogólę mieszać się do polityki,bo o normalnym życiu nie mają pojęcia-to są wypromowane elity dla których żyje się dobrze

yepas

Czy mi się tylko zdaje, czy on na tym siódmym zdjęciu wygląda jak wielki kut...piosior!

yepas

A teraz prosi szarych Polaków o to, aby mu przelewali pieniądze, bo komornik go ściga. Gość ma spokojnie 30/50 tys miesięcznie, a zdecydował się na taki krok. Gdyby to był aktor na poziomie jak Gajos, Linda czy Pazura, ale to nawet nie przeciętny aktor. To błazen w gównianych produkcjach. Szkoda gadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones