Tomasz Karolak

Tomasz Paweł Karolak

5,8
38 130 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Karolak

Do baru wchodzi kiepski aktor, lewak, prostak i kłamca.
Widząc to barman mówi:













-Dzień dobry panie Karolak.

Chwacki

Do mechanika kręcącego liczniki samochodowe przyjechał klient i mówi,żeby dodać 100 tys km do przebiegu. Mechanik przygląda się klientowi i mówi: o nie poznałem pana panie marszałku ...

Chwacki

Karolak wsiada do taksówki.
- Na Krakowskie Przedmieście proszę.
- A ja proszę wyp.. ać. To jest taksówka a nie szambiarka.

Karolak wchodzi do restauracji "Sowa i przyjaciele" Zamawia sałatkę z mięsem mangusty. Je, je i nagle prosi kelnera.
- Ja tego nie rozumiem. Jak w tak drogiej egs... eklu... eskulzywnej restauracji może być tyle much?! No kurna, to jest skandal! Łażą mi po ręcach, po pobrodzie! Tak się nie da jeść!
- Cóż poradzę. Muchy zawsze lgną do gówna.

Karolak Junior do Karolaka.
- Tato a czemu ty masz taką wielką szparę między zębami?
- Widzisz synu to było tak. Dawno dawno temu byłem u dentysty. Dentysta siedzi na mnie i boruje ale ciężko mu to idzie bo się wierciłem bo akurat mnie dupa swędziała, hehe. No i w końcu dentysta ociera pot z czoła i mówi - Słuchaj Pan a może przerwa na papierosa? - Zgodziłem się i typ wyj..ł mi obie jedynki.

Karolak je deser w "Sowie i przyjaciele" Nagle mu się solidnie bekło i duży kęs spadł mu na ubranie. Woła kelnera.
- E... panie kelner! Daj mi pan jakąś ścierkę bo wyglądam jak świnia.
- Rzeczywiście! I jeszcze się pan ciastem pobrudził!

Dlaczego Karolak się ciągle głupkowato śmieje?
Bo wszy łaskoczą go po jajach.

użytkownik usunięty
zarptak

Pierd karolaka brzmi jak zasunięcie torby.

Chwacki

Lewak przynajmniej ma normalne nowoczesne poglądy. Nie to co faszyści którzy samo sobie podwyżki przyznają i łamią konstytucje.

Bar2703

Lewactwo to jak rak, dżuma i syfilis razem wzięte. Idiotów-lewaków do wora a wór do bajora.

Calvera81

uuuu, mowa nienawiści. :D

Calvera81

Zgłaszam do ziobroratury.

Bar2703

Lewak i normalne poglądy - to się nie dodaje (jak mawiają Amerykanie).

Chwacki

Ocenianie aktora przez pryzmat jego poglądów jest słabe. Jest to portal filmowy więc powinno się oceniać role Karolaka.Dla mnie jest on słabym aktorem, występującym w gniotach i za to go tutaj oceniłem. Nie obchodzą mnie jego poglądy.

Chwacki

Karolak na prezydenta USA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones