Tomasz Karolak

Tomasz Paweł Karolak

5,8
38 130 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Karolak

to ten przydupas Komorowskiego ?
Mecenas daje złoto, mecenas wymaga ...

1974

no tak mu włazi w dupę aż przykro patrzeć

tyskacz87

Przynajmniej nie obraża - jak przydupasy kaczyzmu, Pietrzak, czy Wolski, stare komuchy, co podrygiwały przed każdą władzą:)

1974

Swoją pracą na scenie chce osiągnąć swój cel: order orła białego i budowniczym prl :D

użytkownik usunięty
Krytykant

Nie lubi Dudy bo nie ma jego poziomu - nie jestem za Pisem, ale ten drugi jest przynajmniej wyksztalcony, przystojny, reprezentatywny i inteligentny, oraz ma normalna rodzine, czyli zone i corke..
A karolak? Smiech na sali... Kim on w ogole jest?

to frajer któremu by chłopaki w celi rozpruli dupe:)

Jest przedstawicielem tych, którzy się ''bojom'',że jak pis dojdzie do władzy to ''mogom'' iść siedzieć. Na tym ''bódójom'' ''sfojom'' ''propagandem''.

Za pisu normalny, zwyczajny człowiek nie bał się, że przyjdą po niego z kajdankami.

Nie jestem za Komorem ale z tym Dudą to przesadziłaś.Przystojny?:DD Wygląda jak Rysiek z Klanu.Inteligentny?Bo ma doktorat z prawa?Mój kumpel własnie robi doktorat z prawa na UW, bo nie ma co robić.Nie załapał się do żadnej kancelarii na praktyki, więc jeździ na taksówce i robi doktorat.Reprezentatywny?
Przez parę lat był europosłem.Nikt go nie znał i o nim nie słyszał do czasów wyborów.Taki "reprezentatywny".
Rodzina?Żona i córka?To jakieś osiągnięcie?Bądźmy poważni i wymagajmy więcej od polityków.

Buhaha ale wazelina.... duda to dno :)

Komentarz zestarzał się jak mleko z cukrem.

1974

Każdy ma prawo do swojego zdania... karolak chce być z bronkiem to nich będzie nie maco go obrażać. Osobiście nie popieram bronka ale mamy demokracje to wnosze o zachowanie troche kultury i tolerancji.

1974

Tak to jest jak marny komediowy aktorzyna bierze się za politykę ...

użytkownik usunięty
gisby

Dokladnie! Ale to, jak zaatakowal z tym Falszywym Lisem corke Dudy to... - dno dna, nic wiecej. Mam nadzieje, ze teraz to jemu dobiora sie do skory i przestana go pokazywac w telewizji i reklamach! :)

1974

Nie potrafię inaczej na niego patrzeć jak na z politowaniem i ohydą. Aktor z niego mierny. Jako rzecznik po i komora też tragiczny. "głosujcie głosujcie na komorowskiego" prawie jęcząc i płacząc to żenada i obciach do kwadratu.
komor i po = OBCIACH !!!
karolak = OBCIACH !!!

TKH

Ja patrze z ohyda na propagandystow pis-owskich

1974

Teraz to tylko bul bul.

użytkownik usunięty
1974

po co tak emocjonować się polityką, jak ludzie z pisu czy po czytają takie tematy to się śmieją zwyczajnie, jak łatwo podzielić społeczeństwo, zdobyć poparcie bez zbędnego wysiłku, wystarczy rzucić jakieś hasło rozpalające emocje, doprawdy ta cała wojenka polsko-polska jest żałosna, przecież wszystkim niezależnie od opcji zależy na tym, żeby w tym kraju lepiej się żyło, a debata polityczna powinna służyć temu by wyznaczyć kierunek działania a nie traktować osobę o odmiennych poglądach jak wroga;
no ale żyjemy w Polsce w innych krajach też tak jest na mniejszą lub większą skalę;
co do Karolaka to typowy koniunkturalista, zresztą jego totalnie powalone życie osobiste dyskredytuje go jako jakąś osobę zaufania publicznego, aktorem też jest co najwyżej przeciętnym, myślę, że bardziej zaszkodził Komorowskiemu niż mu pomógł, jego niedawne przeprosiny są żałosne, po 2 miesiącach przeprasza Dudę, no fantastycznie, ale powinien go przeprosić zaraz po programie jak to zrobił Lis;
co do aktorów, artystów to często osoby o słabym kręgosłupie moralnym, które jak w przypadku Karolaka korzystają z wizerunku scenicznego (dobrego ojca rodziny, wiernego męża itd.), kiedy w rzeczywistości ich życie nadaje się bardziej na temat filmu Davida Lyncha

1974

Jaki mecenas, taki artysta.

1974

Ale wy go wszyscy oceniacie tylko na podstawie upodobań politycznych??? jak dla mnie to trochę dziwne w końcu jest aktorem i moim zdaniem, pod tym względem należy go ocenić na tej stronie. A jego poglądy polityczne nie powinni nikogo interesować w końcu żyjemy w demokratycznym kraju.

Iwa_18

Jego aktorstwo jest jeszcze gorsze niż poglądy polityczne. Chociaż oba mają pewien wspólny mianownik: za kasę zrobi siebie nawet najgorszego błazna. Filmy z jego udziałem to apoteoza głupoty i turpizmu, a on zawsze gra tą samą rolę - błazna.

tearofmankind

Każdy ma prawo do swojego zdania ty również, ale nie mogę się z tobą zgodzić, że jest złym aktorem bo gdyby tak było dawno by o nim zapomniano. W moim przekonaniu aktor jak każdy inny, miał i lepsze i gorsze role. Bardzo mi się podobała postać Mikołaja z "Listy do M" którą zagrał".

Iwa_18

Otóż to, dobrze, że są jeszcze trzeźwo myślący ludzie.

Karolak wcale nie jest beznadziejnym, czy nawet słabym aktorem, nic tu nie ma do rzeczy fakt, że zagrał w kilku gniotach, zaś oceniania jego gry przez pryzmat poglądów politycznych w ogóle nie ma co komentować, tylko durnie oceniają w ten sposób.

tearofmankind

Poglądy ma jakie chce.
Niby Pietrzak, czy Wolski, ich poglądy i żenujące chamstwo lepsze? Raczej nie - tylko świadczą o nich i o tych, którym się podlizują.

jan_niezbedny0

Jego poglądy polityczne mało mnie obchodzą, zwłaszcza że zmienia je jak rękawiczki.

Jest fatalnym aktorem i za to powinien być tu rozliczany. Więc 0/10.

tearofmankind

Ja tak nie uważam.
A o poglądach sam wspomniałeś, ale dobrze, że rozliczać chcesz go tylko za aktorstwo.

jan_niezbedny0

Cytując "Jego aktorstwo jest jeszcze gorsze niż poglądy polityczne. Chociaż oba mają pewien wspólny mianownik: za kasę zrobi siebie nawet najgorszego błazna. " Uważam, że skoro za kasę zmienia poglądy polityczne to jest to błazenada godna błazna. Nie obchodzi mnie w którą stronę zmienia.

tearofmankind

Tu nie chodzi o poglądy, tylko skąd wiesz, że je zmienił?

Nieco wyżej podałem przykład tych, którzy dla kasy/splendoru poglądy zmieniali już kilka razy i nawet odejść na emeryturę z tego powodu nie potrafią. A jakby tego było mało na starość zamiast w poziomie pracy prześcigają się w żałosnym chamstwie - zgodnie z upodobaniami swoich ostatnich idoli.
To już lepszy Karolak.
Przynajmniej dopóki nie bierze z nich przykładu.

jan_niezbedny0

http://telewizjarepublika.pl/karolak-przeprasza-dude-i-krytykuje-kampanie-komoro wskiego,21519.html

tearofmankind

Ten temat znam, tylko czego to niby dowodzi - bo przecież nie zmiany poglądów?
Zadeklarował, że nie będzie się więcej angażował, a to chyba co innego.
Prócz tego powiedział, że kampania Komorowskiego była kiepska (bo była), no i przeprosił za pomyłkę - pokaż mi pisiora, który bez wyroku sądu za cokolwiek przeprosi i przyzna się do błędu... :)

1974

Morda!

1974

Aktualnie ten facet daje dupy podłej zmianie

1974

I co - obecny przydupas lepszy od Komora?... :)

1974

Rodacy drodzy! Co się z Wami porobiło? Czy naprawdę już nie potraficie nic napisać bez tych wtrętów politycznych? Czy nie żal Wam czasu na te głupie przekomarzanki? Politycy...jedni i drudzy tak naprawdę to mają Was głęboko w d... , a Wy się tu licytujecie - kto kogo bardziej po kostkach pogryzie... Eeech...zacznijcie żyć i dbać o to co w życiu ważne, a czasem szybko przemija...rodziną, zdrowiem itd. Cieszcie sie życiem póki możecie... Naprawdę szkoda czasu na tą wyrachowaną, cyniczną hordę naszych "wybrańców". Wszyscy są siebie warci...
Pozdrawiam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones