Tomasz Konecki

5,4
687 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Tomasz Konecki

natomiast testosteron jest znakomity. Lejdis nie widziałem jeszcze ale ponoć to też słabizna. Czyżby testosteron był dobrym wypadkiem w kiepskiej pracy? Oby nie

pozytywny_zawodnik

Uważam ze film sprzedał się na tyle że świadczy to samo za siebie. Tylko takie polska publiczność ogląda filmy.

pozytywny_zawodnik

Ciało wcale nie jest złe. Natomiast poza testosteronem zrobił on swietne Półserio. Inteligentny twórca komediowy. W Polsce takich brakuje.

fidelio

Aha, co do Lejdis to najsłabszy film w jego dorobku, ale i tak o wiele lepszy od niemal wszystkich komedii poslkich ostatnich lat.

użytkownik usunięty
fidelio

a ja się nie zgodze z panami i musze stwierdzić że Lejdis to najlepszy film w jego dorobku, a totalna poraszką jest film testosteron:)

Ten gość to jedna wielka kompromitacja!

kino_ambitne_rulez

skoro ten pan to kompromitacja to podaj mi prosze jakąś komedię polską ostatnich lat w miare inteligentą, na której można sie pośmiać. bo te wszystkie filmy sygnowane pazurą i lubaszenką wyrywają plomby z zebów.
filmy Jerzego Stuhra mimo iż wielokrotnie zabawne to nazwac je komediami było by ponizające. człowiek sie na nich pośmieje ale tak troche przez łzy.
dzień świra to tez nie komedia choć b. dobry film, gdzie można sie pośmiać ale jest to kino absurdu z czarnym humorem i dramatem w tle.
i jakby sie rozejrzeć to nie znajdzie sie żada inna zabawna polska komedia, która serwowałaby inteligentny literacki żart.
a pół serio i testosteron, od biedy Superprodukcja to 3 takie filmy gdzie człowiek nie jest zmuszony zostawić zdrowego rozsądku przed kinem, i może liczyć na niezobowiązujacą mądrą, rozrywkę.
pozdr.

pozytywny_zawodnik

Testosteron, Lejdis i Ciało to genialne filmy ;) Ciało to arcydzieło :D trzeba mieć nie lada talent, aby ogarnąć tak zagmatwany scenariusz... dwóch pozostałych jeszcze nie widziałm, ale zapewne są równie świetne jak te, które wymieniłam.

cleverdaria

"trzeba mieć nie lada talent, aby ogarnąć tak zagmatwany scenariusz..."

Trzeba obejrzeć Oscara :P Tam się dopiero wszystko zaczyna gmatwać, a cała akcja dzieje się w jednym domu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones