Tomasz Mycan

5,8
81 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Mycan

Miałam okazję widzieć tego aktora w spektaklu "Plaża" i uważam, że jest naprawdę niesamowity. Nie ukrywam, że chętnie bym się z nim umowiła ;) Pozdrowienia dla tego przystojniaczka :)

aska_6

Nie jesteś jedyną dziewczyną, która chciałaby się z nim umówić :PP wiesz może czy jest żonaty?? :D

moniaaa6

Często go widuję (przed chwilą na poczcie na przykład). Piękny on jednak jest, no naprawdę. I zawsze się zastanawiam: kobity, co z wami?! Bo zawsze albo sam, albo z panem Garncarkiem. Uderzajcie zatem, Panie! :-)

Klee

To powiedz jeszcze gdzie go tak często widujesz?:D

igami

Teraz już nie widuję wcale, ale jak widywałem, to na mieście ogólnie, bo lubiłem na mieście bywać, a on się stale gdzieś po nim przemieszczał: na Starym Rynku, na Mickiewicza, na Rapaka... Poza tym pokonywaliśmy częściowo tę samą trasę z domu do pracy, więc i tu się na niego natykałem. W tych samych porach, widać, robimy podobne rzeczy. ;-) Trzeba się rozglądać, i tyle. :-)

Klee

Wiesz gdzie mniej więcej on mieszka? Ostatnio moi znajomi natrafili na Pana Tomasza M. na Rubinkowie 3 i byli dosyć zdziwieni tym faktem, bo taka blokowa sceneria niezbyt pasuje do aktorów.

worldplayer

Na "trójce" to chyba mieszka inny "nasz" aktor. Ale ręki sobie nie dam uciąć ;d

mimala

W okropnych miejscach ci aktorzy mieszkają. Wiem na przykład, że para tzw. "naszych" aktorów mieszka w Czerniewicach. Nawet autobus tam nie dojeżdża. A swoją drogą, który aktor jest z R3?

worldplayer

Pan Bereska i chyba Ignsiński,albo to po prostu ktoś do niego podobny. Nie przyglądałam się zbytnio :)

worldplayer

Ale się ubawić można czytając niektóre wpisy ;D Ale myślę, że powinno się dać spokój tym ludziom i nie pisać na forum ogólnym gdzie kto mieszka. Ok, adresu nikt nie podał, ale wymienianie dzielnic już może być dla kogoś niekomfortowe. Jak ktoś wie, fajnie, ale myślę że warto taką informację zachować dla siebie.
BTW Do Czerniewic nie dojeżdżać może tylko tramwaj, bo autobusy to tam jeżdżą zarówno nocne jak i dzienne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones