Tomasz Mycan

5,8
81 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Mycan

Mam to szczęście, że mieszkam w Toruniu, musze koniecznie wybrac się na Niebieski, niebieski, niebieski bo sztuka podobno rewelacyjna.

alien_2

Oglądałem Niebieski... i ubawiłem się jak nigdy !! Musisz się wybrać !! Arcydzieło. Teraz fajna jest Opera Żebracza również polecam !!

alien_2

Byłam na jednym i drugim już jakiś czas temu, bardzo mi się podobało. Dawno nie byłam w teatrze, muszę wybrać sie na Plażę, podobno też warto.

alien_2

Ja idę 16 lutego na "Plażę" i już nie mogę się doczekać. Ostatnio jak byłem na "Ja", to nieźle się ubawiłem. Zwłaszcza jak Tomaszowi odczepił się dzwonek do drzwi:-) Szkoda, że na spektaklu było jakieś liceum czy technikum... I bardzo fajnie, że "Plaża" jest na małej scenie, tam jest lepszy kontakt z aktorami.

alien_2

Ja również miałam zaszczyt oglądania sztuki w teatrze z jego uczestnictwem. Jest naprawdę świetnym aktorem :)

alien_2

Miał świetną rolę komediową również w "Zimowych ceremoniach", w ogóle jest świetnym aktorem, w innych rolach się również sprawdza. Oglądać go w teatrze to czysta przyjemność... Szkoda, że się bawi w durne seriale. Jak go dziś zobaczyłam w "Barwach szczęścia" to normalnie krew mnie zalała. Pomyśleć, że przełączyłabym kanał chwilę wcześniej i w ogóle bym o tej hańbie nie wiedziała...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones