Tomasz Preniasz

6,7
531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Preniasz

8mka to dużo ale nie lubię nijakości, a tak wyrazistych polskich aktorów jak on jest niewielu. No może kilku i to raczej starszego pokolenia. Szorstki, wyszczekany cwaniak, nie główny bohater a przyciągał wzrok nawet bardziej. Oglądałem w sumie chyba 3 filmy w których grał, ale i tak z obsady zapamiętałem głównie jego. Szkoda że tak mu (jego matce jeszcze nawet bardziej)potoczyło się życie. Choć nikt z nas nie wie jak to naprawdę się stało, to zrobił coś strasznego. Dlatego nie mogę go ocenić jako tylko aktora, nie klikam gwiazdki.

użytkownik usunięty
konto_zawieszone

I taka opinia mi się podoba. Lepiej nie oceniać wcale niż walnąć pałę dlatego, że zabił własną matkę. Ludzie często zapominają, że tutaj jest portal filmowy i oceniają aktorów za to, co robią w życiu prywatnym. Oczywiście popisać o tej sprawie możemy (nie pochwalam oczywiście tego, zrobił pan Tomasz, bo to nieludzkie) ale pamiętajmy, że gra w filmach i życie prywatne to są dwie różne rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones