Tomasz Preniasz

6,7
531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Preniasz

Pomijając zadymę kryminalną, no to młode wilki....żenada do bólu plomb w zębach, jego gra również specjalnie nic specjalnego.

bokser_Ken_Wywietrznik

Zdecydowanie lepszy niż ty krytyk czy widz, człowieku o nicku z .... próbowałem określić, nie da się ;)

Deafdroid

Jakbyś oglądał coś ambitniejszego i zabawniejszego człowieku coś tam coś tam to byś wiedział skąd ten nick.

bokser_Ken_Wywietrznik

Nie skupiaj się na moim guście tylko popracuj nad retoryką wypowiedzi.
cyt. "tam taki aktor" itp, to krytyka rodem z poczekalni zapełnionej starymi sfrustrowanymi babciami.

Deafdroid

Ty też się nie skupiaj na moim guście próbując ocenić mój nick.

bokser_Ken_Wywietrznik

Reakcja na komentarz sprzed 5-ciu lat?! Niezły wynik, gratulacje! ;-)

Deafdroid

To raczej podkreśla mój stosunek do podobnych wypowiedzi, w tym i do ciebie. Tzn. będę mieć ochotę to będę polemizować....

bokser_Ken_Wywietrznik

Pozostaje cieszyć się, że są jeszcze na świecie ludzie którzy maja tyle wiary we własne wymówki. Do gratulacji dołączam podziw.

bokser_Ken_Wywietrznik

Pan Tomasz Preniasz-Struś kreujący postać Cobry był jedyną postacią w Młodych wilkach , która choć trochę mi się podobała w tej podróbce kina akcji made in Poland ;-(.Dzięki niemu było choć trochę zabawnie ;-D a co do tego co uvczynił to już zostawie władzom i sądowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones