Tomasz Raczek

3,0
209 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Raczek

...kto jak kto...ale on na kinie się zna...tak sądze, nie jedną jego opinię na teamt filmu słyszałem, i trudno się z nim nie zgadzać...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Snaga_Przeklety

Ja sie akurat z nim nie zgodzę, np. co do filmu "Rollerball". Dla mnie był to słaby film (i zapewne dla wielu osób), a dla Raczka: "Naprawdę dobre kino. Polecam".

Kung_Fu_Master

to co napisałem to taka parody... koleś jest po prostu żałosny, czekać tylko jak będzie zachwalał "gulczas, a jak myślisz"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Snaga_Przeklety

Sprzedał się.. Spider Man,X-ma itp. Max - niezłe filmy. A on z tego robi mega super hity. Śmieszne.

Snaga_Przeklety

Ja również uważam, że jego opinie na temat filmów są bardzo słuszne i ciekawe. Kiedy zapowiadał hity Polsatu, aż chciało się je obejrzeć :). Szkoda, że zaprzestali takiej promocji... wtedy ta telewizja wydawała się być tak profesjonalną... eh ciekawe czy ma z tym coś wspólnego, że ogłosił iż jest gejem.

Ktoś wyżej powiedział, że on skomentował jakiś słaby film tekstem "Naprawdę dobre kino, polecam!" tyle, że on każdą swoją wypowiedź tak kończył :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones