Tomasz Schuchardt

7,8
31 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Schuchardt

Idealnie dobrany do roli Fokusa. Szacun! Byłam zaskoczona jak dobrze ten aktor został
obsadzony w tym filmie. Brawo.

Alllice

Dokładnie też tak uważam.

Ruby_Angel

czasem wyglądał tak podobnie do Fokusa ze szok i świetnie rymował , dobry aktor ryhtyk

Alllice

W ogóle obsada w tym filmie została świetnie wybrana. Dla mnie mistrzami byli Magik, Fokus i Gustaw.

Alllice

zgadzam się, bardzo podobny fizycznie, niski głos, te samo spojrzenie,poza tym naprawdę super mu wyszły "powierzchnie tnące", duży szacun , widziałam wywiad ,gdzie mówił ,że dużo problemów miał z tym utworem,myślał ,że sobie nie poradzi "za chiny ludowe"tak powiedział ;)Ale Fokus mu pomógł i się udało super :)

moniq60

Nom to było coś :) ja to byłam w niezłym szoku :)

moniq60

"POWIERZCHNIE TNĄCE" to po prostu pełna profeska;D Tomek nawija chyba nawet szybciej niż Fokus!
http://www.youtube.com/watch?v=ujRWqVp_ALs

Alllice

Był fenomenalny. Klękajcie narody oto nowe objawienie!

P.s Wiem, wiem to żenujące, ale...chyba się zakochałam;)

pitbull_

Haha, to nie jest żenujące:D W nim można się zakochać:)
GENIALNY jako Fokus. Znakomity! I naprawdę podobny.
I ten jego głos...wczoraj cały czas oglądałam wywiady z Tomkiem:D Już jakiś czas temu się nim zainteresowałam, po jakimś wywiadzie, bo wypowiadał się w bardzo fajny sposób i mądrze chłopak gadał:) Poza tym wydaje się być sympatycznym gościem. No i zdolniacha! Czekam na kolejne role i mam nadzieję, że nie skończy grając w serialach albo tylko postaci typu "łobuz, dresiarz, wojskowy albo policjant", bo ma jak to powiedział "mordę zbira":D (choć wg mnie nie ma;d)

coconut_lady

"U, podoba mi się tu!" Spoko, ja m.in. ze względu na niego poszłam dwa razy do kina na Jesteś Bogiem;) Dla mnie on, Kowalczyk i Jakubik, plus muzyka zrobili cały film. Również czekam na więcej. A Fokus może być trochę zazdrosny;)

pitbull_

Oj może, bo właśnie Tomkowy Fokus mnie zwalił z nóg:)
A co do Tomka, Marcina, Arkadiusza Jakubika i muzyki,,,zgadzam się;d

coconut_lady

w jakim wywiadzie powiedział ,że ma "morde zbira"?:D chciałabym to zobaczyć ,daj linka:)

moniq60

http://www.youtube.com/watch?v=wquSv9ZVDbw proszę:)))

coconut_lady

fajny chłopak :) muszę obejrzeć "Chrzest"

moniq60

Ja teeż:D Już go polubiłam. I widać, że talent chłopak ma:)

pitbull_

byłam tak samo odurzona Tomkiem
po seansie :D

pitbull_

On jest super! Bardzo bardzo BARDZO dobrze zagrał Fokusa! Byłam na "Jesteś Bogiem" i ci wszyscy trzej chłopacy zagrali tak, że miałam wrażenie, że to prawdziwi Pfk! A w "Yumie" też dobrze zagrał. Czekam na inne filmy i życzę mu wielu nagród^^

Alllice

Zaskoczenie było duże, ale pozytywnie :) Na prawdę się tego nie spodziewałam

Alllice

Zgadzam się, bardzo dobrze obsadzona rola.

Alllice

naprawdę podobny do młodego Fokusa

Alllice

Bardzo dobrze odnalazł się w tej roli. Ogólnie taka pozytywna postać.

moonisiaa07

Mi także przypominał Fokusa nie tylko wyglądam ale i intonacją głosu.

Alllice

Jesteś bogiem jeszcze nie oglądałem ale to świetny aktor.

Alllice

szkoda tylko, że nigdzie nie mogę znaleźć momentu jak Pan Tomasz nawija Powierzchnie Tnące.
Jeżeli ktoś znajdzie prosiłabym o podrzucenie linka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones