Tomasz Schuchardt

7,8
31 586 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Schuchardt

Wygląda jak Marek Bukowski sprzed kilkunastu lat. Oby tylko nie zahamował swojej kariery jak niegdyś Bukowski który teraz grywa ogony w serialikach.

Faraon_5

weź mnie nie rozśmieszaj

Szem

Och...Szem , przecież śmiech to zdrowie..

użytkownik usunięty
Faraon_5

Zgadzam sie, podobieństwo jest uderzajace. Mam nadzieje ze Tomasz sie wybije i zrobi wieksza kariere niz Bukowskie (ktorego, tak na marginesie, starsznie mi szkodza).

sever

A mi z wyglądu przypomina rotmistrza Pileckiego:) Gdyby kiedyś kręcili o nim film powinien być jednym z murowanych pewniaków do jego roli.

Faraon_5

Zgadzam się ale tylko z tym, że są do siebie podobni w sposobie grania. Zarówno Bukowski jaki i Schuchardt są świetnym aktorami i fakt, że nie grają w byle czym może powodowac to, że nie są tak znani jak Karolak czy Adamczyk.

paulina91911

Błagam was..... Bukowski to jeden z większych (niewykorzystanych) talentów po 1990 roku. Jak można go w ogóle stawiać obok tego mdłego Schuchardta? O aktorstwie już się rozpisywałem, natomiast ewentualne podobieństwo fizyczne może i jest, ale bez przesady... Ujme to tak - Bukowski ma szlachetna twarz, a Schuchardt ma twarz raczej prowincjonalną. Nikogo nie chcę tym obrazić, po prostu aktorzy zawsze reprezentują pewien typ i w wypadku tych panów to zdecydowanie nie jest ten sam.

Szem

twarz szlachetna i prowincjonalna hahahahahahahaha
teraz bukowski to jakoś wygląda, nawet jest przystojny, ale jak miał 20parę lat był przeciętnym chłopakiem. Tomasz też mi przypomina Bukowskiego-tego sprzed 20 laty.

Szem

Szem - sorry, ale z twoich komentarzy wyłania się ewidentna zazdrość o pana Tomasza. Jak można napisać, ze nie ma talentu? Ku*WA! Jest to jeden z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia i nie - nie pisze tego nastolatka ogladajaca seriale typu "Ratownicy". Pan Tomasz gra w teatrze Jaracza w Łodzi i jest niezastąpiony! Po prostu świetny. Genialna mimika twarzy, super głos, a o samej grze aktorskiej jako całokształcie, nawet nie wspomnę. Na dodatek ten aktor ma bardzo oryginalną urodę, zapada w pamięć. Twarz "prowincjonalna"? Nie rozśmieszaj mnie. Przyznaj, ze go znasz i nie darzysz sympatią. Może razem z nim studiowałeś, ale jakoś nie wypłynąłeś jak on? Bo cieżko mi uwierzyć ze takie bzdety wypisuje osoba kompletnie dla niego obca. To śmieszne.

lisica92

Ej, ale po co w to wciągać jakieś prywatne porachunki? ; p
Spokojnie, może Cię to zaskoczy ale ja mu wcale źle nie życze. Przeciwnie, mam nadzieję że się kiedyś wyrobi, bo dostał ogromną szansę. Oczywiscie, ze mnie to wkurza ze akurat on, bo uważam że jest słaby ; )
Nie znam go, nie studiowałem z nim, prywatnie nic do niego nie mam, ale na litość, to jest AKTOR, on się dobrowolnie poddaje ocenie pod kazdym względem. Widzisz, ja mogę bardzo łatwo obalić twoje stwierdzenie, że ma "genialną mimikę i super głos", dla mnie to jest aktor o baaardzo przeciętnych środkach wyrazu. Zresztą, to że sobie radzi w teatrze nie ma właściwie nic wspólnego z filmem.
Z tą "twarzą prowincjonalną" zdaje się nikt nie złapał o co chodzi. Zobaczcie w jakich rolach on jest obsadzany - takich zwykłych kolesi, często chuliganów, ostatnio rapera. Reżyserzy dobrze wiedzą, jakie on ma warunki, w jego interesie jest żeby dostrzegli w nim kogoś więcej. W temacie o Bukowskiego się rozchodzi, a ten w jego wieku grał dużo bardziej skomplikowane postaci, chociaż zagrał ich tylko kilka. Może to były lepsze filmy po prostu?
Jeżeli odczuwacie z mojej strony jakąś zawiść... tak nisko jeszcze nie upadłem , to raczej zwykła irytacja. Mój problem polega tylko na jak widzę osobliwej opinii, z którą się nie zgadzacie

Szem

dobrze, w takim razie - nie zgadzamy się z Twoją opinią. Wg mnie teatr jest ważniejszy niż film, a skoro Schuchardt świetnie gra w teatrze i podobała mi się jego gra w "Chrzcie", dlatego go cenię. Dla mnie twarz "prowincjonalną" ma np. Sambor Czarnota - obsadzany w rolach amantów i wrednych szuj (z reguły). W dodatku ma irytujący głos. jakbym miała porównać tych dwóch panów, to Schuchardt jest zdecydowanie lepszy. Może to rzecz gustu.

Faraon_5

Podobieństwo do Bukowskiego jest uderzające :) Jeszcze nie obejrzałam filmów z udziałem Schuchardta (przymierzam się niedługo), ale jak na niego patrzę, to jest bardzo przystojny :))

Faraon_5

hah ludzie ja się zgadzam z piszącym:)

Faraon_5

A w jaki sposób Bukowski zahamował swoją karierę? Pytam, ponieważ znam go jedynie z serialu i jednego filmiku z Ostaszewską.

KK7

Zrezygnował z aktorstwa na kilka ładnych lat....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones