Tomasz Schuchardt

7,8
31 664 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Schuchardt

genialny aktor. nie ma słów, które w pełni by określiły, opisały jego grę. Jest świetny. Zarówno w filmach, jak i na deskach teatru. Wszystkim polecam spektakle z Panem Schuchardtem w Teatrze Jaracza w Łodzi. Zwłaszcza "Wg Agafii" i "Ryszarda III". Co do filmów - bardzo podobał mi się w "Chrzcie" i niekoniecznie uważam, że uratował cały film, bo film, jak na polskie produkcje bardzo ciekawy i udany. Teraz nie mogę doczekać się "Jestem Bogiem". Choć nie lubię typu muzyki, jaki grała Paktofonika, to sam film zapowiada się mega interesująco. Szkoda, że premiera dopiero w listopadzie.

lisica92

Premiera "Jesteś Bogiem" 21 WRZEŚNIA :) Też już nie mogę się doczekać!
A co do Tomka Schuchardta rzeczywiście świetny, zdolny aktor. Drugi zaraz po Kubie Gierszale aktor młodego pokolenia, który zrobł na mnie tak pozytywne wrażenie ostatnimi czasy ;)

lisica92

Chrzest - aktorsko rola Janka stałą na wysokim poziomie, nadał odpowiedni klimat tej produkcji, podobnie jak Wy czekam na Jesteś Bogiem może być ciekawie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones