Tomasz WasilewskiIII

5,6
302 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Tomasz Wasilewski

Gość chyba bardzo chciałby się upodobnić... (zwłaszcza to czarno-białe zdjęcie) :/

Guthwine

dokładnie, moje pierwsze skojarzenie ;)

Guthwine

Wygląda na to, że znalazł sposób na wyrażenie swojego "ja" poprzez precyzyjne odwzorowanie wizerunku Dolana - to się nazywa mieć osobowość :-/...

madz20

trudno ocenić podobieństwo do Xaviera, ale tak się zastanawiam, że jeśli nawet...czy jest w tym coś złego, że wzorujemy się na kimś?

chaszmal

Złe? Nie, po prostu śmieszne, szczególnie gdy dbałość o wizerunek ma zastępować osobowość...

madz20

hah moja pierwsza myśl - Xavier Dolan... dokładnie

filmfan20

Dolan i Wasilewski to jak Monroe i Mansfield - nieprzypadkowe podobieństwo.

Guthwine

No właśnie, ta stylizacja na Dolana... Aż się śmiać chce

niemarudze_1

Niewielu jest reżyserów gejów, którzy otwarcie by się do tego przyznawali, może stąd to Wasze skojarzenie? Wydaje mi się, że gdybyśmy nie wiedzieli o orientacji Wasilewskiego, to nawet przez myśl by nam nie przeszło, że jest "kopią Dolana".

femme_fatale_filmaniak

Tomek się nie stylizuje na nikogo. Taki był 17 lat temu i taki jest do dziś. Jest sobą.

Guthwine

Dokładnie, taka sama myśl mnie naszła! Gratuluję świetnego zmysłu filmowego! :D

Guthwine

Na jednym ze zdjęć czarno-białych mnie on bardziej przypomina Bena Whishawa, ale tematyka tegoż filmu może kojarzyć nam się z filmami Xaviera jak najbardziej.

dominika_gogolek

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam go 2 lata temu podczas Tarnowskiej Nagrody Filmowej to nawet miał idealnie dopasowaną garderoby do tej, którą miał Dolan w "Wyśnionych Miłościach" :P

Guthwine

wedlug mnie przymomina troszke Jareda Leto

Eine_Tolle_Hexe

...a jak dla mnie to lepsza wersja Xaviera. Niewielu jest reżyserów gejów, którzy otwarcie by się do tego przyznawali, może stąd to Wasze skojarzenie? Wydaje mi się, że gdybyśmy nie wiedzieli o orientacji Wasilewskiego, to nawet przez myśl by nam nie przeszło, że jest "kopią Dolana".

Guthwine

na tym zdjęciu profilowym, to trochę jak Jared Leto :)

Guthwine

I jeszcze ja jako fanka Dolana miałam dokładnie to samo skojarzenie :) Ciuchy, fryzura, okulary, wszystko Dolanowe ;)

Guthwine

O matko kochana, Xavier Dolan? Przeciez to nawet koło Dolana, nomen omen, nie leżało.Nie obrażajmy twórcy "Mamy" i "Laurenca'.

basiaz1970

No ale np. "Płynące wieżowce" przypominają dolanowski film, mówię tu o epigonizmie pozytywnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones