Tomasz WasilewskiIII

5,6
302 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Tomasz Wasilewski
mateu1

Moim zdaniem tak, widziałem go wczoraj w wywiadzie na TVP Kultura i tkaie wrażenie sprawia.

laxman

Ja tak samo! Ale jeśli jest gejem, to dobrze.

eternalsmiles_2

Jeśli jest heteroseksualny to dobrze.

Dobry_2

Tak.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mateu1

bardzo bym sie zdziwila gdyby nie byl, to byloby dla mnie zupelnie niespojne z tym co tworzy, jak i aurą jaka wokol siebie roztacza.

mateu1

A jakie ma to znaczenie?

Hanna_Wanda

żadną, ale wzbudza ciekawość

Hanna_Wanda

Ogromne

użytkownik usunięty
mateu1

http://www.fakt.pl/Aktorka-Barw-szczescia-pokazala-partnera-Tomasz-Wasilewski-i- Marta-Nieradkiewicz-na-premierze-W-sypialni,artykuly,183344,1.html

?

Gej! Na kilometr widać

Gej do szescianu . Chocby bylo napisane ze ma tuzin kobiet ti nikt kto ma oczy by w to ze jest hetero nie uwierzyl .

mateu1

Tak, jest.

LukasCVGL

Jest.

mateu1

a co za różnica? matko jakie sztuczne problemy

mateu1

No i czemu Ty się nie przedstawiłeś czy jestes gejem skoro interesuje Cię jego sypialnia.

majkalipcowa

Może autor komentarza chciał skonfrontować, na ile osobisty jest dla reżysera ten film - a jeśli jest osobisty, to reżyser sam się z tą sypialnią obnosi. Ja wiem, że jest moda na bronienie homoseksualizmu za wszelką cenę, ale doszukiwanie się wszędzie homofobii robi się niestrawne. Podobno homoseksualiści chcą być traktowani jako normalni, zdrowi ludzie, więc wytaczanie wokół nich kopuły ochronnej nie jest chyba dla nich za fajne. :P

Monaco_filmweb

Dla mnie nie ma znaczenia kto jest gejem. Czy to jest tworzenie nad nimi parasola ochronnego? Zwyczajnie mnie to nie interesuje.

majkalipcowa

Dokładnie. Tym bardziej, że ich jest w społeczeństwie mniej więcej tyle, co liczba kobiet, a mężczyzn...

mateu1

mam nadzieję :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Hans_Kloss

i co w tym takiego zabawnego? tak jestem homoseksualistą, flavius to nazwisko rzymskie nie żydowskie, no i tyle..... wiem wiem dla homofobów ograniczonych umysłowo to za wiele informacji naraz, to się nie mieści w ich ograniczonym systemie pojmowania świata ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mateu1

Od dłuższego czasu w związku z Martą Nieradkiewicz. Pewnie sam Tomasz musi mieć niezły ubaw widzą komentarze takich trolli jak tutaj :D

whitestripes_333

Przecież Marta Nieradkiewicz od 2 lat jest w związku z Dawidem Ogrodnikiem. Cosik twój wywiad szwankuje ;-)

jude_4

No więc pomyłka, była jego dziewczyną. Więc teraz na pewno Wasilewski jest gejem bo "taką aurę wokół siebie roztacza" !! :D ;)

whitestripes_333

on ma żonę :D

fragola23

wiem(y) ?

whitestripes_333

Te kilka lat temu meldowali się obok mnie w pokoju hotelowym i osoba z która był miała dwuczłonowe nazwisko, Wasilewska to był drugi człon. Nie, nie byli rodzeństwem.

mateu1

ot taki nasz Dolan, ale uwielbiam obu

imago84

Ciekawe porównanie :)

mateu1

Czy gejem jest to nie wiem, ale na pewno jest beztalenciem hehe.

mateu1

" jaki kon jest kazdy widzi"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones