Tomasz WięcekI

6,1
123 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Więcek

Rewelacyjny gra. Uwielbiam go oglądać w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Świetnie zagrane wszystkie role. Nie wspominam o rolach w serialach, bo same seriale kiepskie, a i Pan Tomasz jakoś sobie nie radził. W Teatrze jest genialny. Bardzo dobry tancerz, jeszcze lepszy śpiewak.

monikaa13

zgadzam sie w 100% :D; w ogóle Teatr muzyczny w Gdyni jest super!!

lopsa208

Pozdrawiamy Cię Tomaszku i zgadzamy się z opiniami. Siostra Śledzia z mężem z Łodzi.

monikaa13

Ja go widziałem w jednym nieznanym serialu polsatowskim i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, no ale cóż większość aktorów lepiej sprawdza się w teatrach gdzie jest ich prawdziwe życie zawodowe.

użytkownik usunięty
monikaa13

Dzisiaj byłam na "Piotrusiu Panie" właśnie w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Wszyscy świetnie wypadli, ale pan Tomasz był jednym z najlepszych! Świetny śpiewak, super aktor :) Nie widziałam go w "Ojcu Mateuszu", a ponoć tam gra... Powtórzę sobie parę odcinków ;)

Zgadzam się z przedmówcami, od siebie dodam tylko tyle, że widziałam go na razie jedynie w "Szalonych Nożyczkach", ale ze wszystkich aktorów zrobił na mnie największe wrażenie. Zdecydowanie najlepiej zagrał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones