Tony Chiu-Wai Leung

8,3
5 552 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tony Chiu-Wai Leung

Chociaż! Muszę przyznać iż z długimi włosami się jeszcze lepiej prezentuje! Jakoś tak jak porównyuję wygląd z 'uwaga pożądanie' i 'hero' to jakby to nie ten sam Tony był, hehe. W tym drugim to dotrzegąłam tam takiego misiaczka, a w 'pożądaniu' to taki dorodny przystojny męższczyzna.
Och boshe!!! Dajcie mi go!!!:)

użytkownik usunięty
pukka

a dla mnie n w ogóle jest boski(eh, ten pociąg do azjatów w końcu mnie zgubi), ale wolę go w "Hero", dla właśnie tam był męski, a w tym drugim filmie był taaki, niby fajny, lecz to nie to samo...

pukka

no bo taka jest prawda, dlugie wlosy zawsze dodaja urody
nie wazne czy kobiecie, czy mezczyznie to zawsze dodadza meskosci facetowi a kobiecosci kobiecie.
no chyba ze facet nie wyglada jak facet to juz nic mu nie pomoze

a Tony jest taki sexyyyyyyyyy w tych wloskach ze juz sie wytrzymac nie da :P

pukka

On się w ogóle starzeje? To chyba chiński odpowiednik Keanu Reevesa albo Krzyśka Ibisza :P

pukka

Dolanczam sie do posta! Zatracmy sie wspolnie w pociagu do Azjatow hehe :D uwielbiam tego aktora - talent plus to spojerzenie ehhhh ;) ma wspaniale oczy! Mnie sie podoba w krotkich wlosach zwlaszcza jak byl mlody w Dzieci triady,Happy Together, Chungking Express i jak juz byl dojrzalszy w Spragnieni milosci i Ostrożnie, pożądanie (niesamowite akty) :D:D:D

pukka

Jestem facetem, mi go dajcie :)!

Szybszy

mrrrrr

użytkownik usunięty
pukka

Racja. To długie włosy, a nie łysina u mężczyzny dodają mu męskości, w końcu władcy, wojownicy mieli długie, łysi natomiast byli eunuchowie, więc wniosek nasuwa się sam ;) Niestety w naszej polskiej rzeczywistości to łysina nie wiedzieć czemu uznawana jest za męską :/ A teraz jeszcze modne jakieś gniazdo na głowie, totalna porażka! A ja tak uwielbiam facetów z długimi włosami...

pukka

To prawda. Jeden z niewielu Azjatów, który mi się podoba.

pukka

Bardzo, bardzo przystojny. .. Cudnie gra spojrzeniem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones