Tony Shalhoub

Anthony Marcus Shalhoub

7,8
9 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tony Shalhoub

Czy ktoś wie w jaki sposób można zdobyć autograf???

tony15

Oczywiście, wszyscy. Każdy ma w kieszeni taki autografik.

Engvar

Akurat ja mam :)

Wejdźcie na oficjalne forum (usanetwork), tak jest temat w którym są udzielane informacje jak zdobyć.

szyntar

Tak i są podane 2 adresy, a na który adres Ty napisałeś?

Squirrel_2

[Cast Member Name]
c/o "Monk"
Paramount Studios
5555 Melrose Ave
Bldg. 213, Suite 360
Los Angeles, CA 90038

Na ten. Wysyłasz prośbę w dużej kopercie, do tej koperty wkładasz mniejszą (ale tak, aby się zmieściło zdjęcie formatu a4) i na tę kopertę (tą mniejszą) naklejasz znaczki amerykańskie!!! o wartości $1,80.

Oczywiście Cast Member Name to imię i nazwisko aktora, w tym przypadku Tony Shalhoub. Ale tak samo można zrobić z Traylor Howard, Tedem Levine czy Jasonem Gray-Stanfordem.

Powodzenia

szyntar

Bardzo dziękuje za odpowiedź;-)! I mam jeszcze takie jedno pytanie, czy do tego jest potrzebny kupon IRC? Bo słyszałam, że niby jest potrzebny.

Squirrel_2

A długo się czeka na taki autograf od kogoś?

KarolinaM

bo akurat w studio Paramount nie maja nic ciekawszego do roboty wysylac autografy, naiwniacy z was, jedyna szansa na autograf ( ktora i tak nie zawsze wypali ) do spotkac aktora/rke osobiscie i poprosic albo napisac na prywatny list wspominajac co nie co o sobie, aktor/rka moze sie ucieszyc jak sie dowie, ze jestes pierwszy/sza fanem/ka z Polski ktory do niego/niej napisal/a

Monsieur_Joseph

Bzdury wypisujesz. Jak już pisałem, posiadam autograf Tony'ego. Wysłałem list i dostałem odpowiedź. Niektórzy aktorzy dbają o swoich fanów.

A co do poprzedniego zapytania to ja czekałem około 2 miesiące.

użytkownik usunięty
szyntar

ja teś chcem *_* łaaał


sam jseteś za ktrótki, ty gupi podpisie ;)

użytkownik usunięty
tony15

A skąd mam wziąć znaczki amerykańskie?

Kopytko.

Też miałem zadać te pytanie :P Bo chyba tak na polskiej poczcie amerykańskich znaczków nie sprzedają prawda?

tony15

spotykasz go i prosisz o autograf,moze dostaniesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones