Tony Shalhoub

Anthony Marcus Shalhoub

7,7
9 098 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tony Shalhoub

Ten aktor byłby mi obcy, gdyby nie rola w "Detektywie Monku". Ma spora filmografię, ale wątpię czy podbije serca widzów czymś lepszym niż DM.

P_Halliwell

Co za absurdalne pytanie, oczywiscie ze nie!

Bobey

Masową widownię na pewno nie. Warto jednak zaznaczyć, że Tony zawsze był bardzo dobrym aktorem drugiego planu i nie rzadko kreował tam bardzo dobre postaci, ale jak wiemy mało kto zwraca uwagę na drugi plan... Ogólnie zdanie mam jednak podobne - wątpię żeby ktoś ponownie dał Mu szansę pojawienia się na pierwszym planie w tak ciekawej roli, ale na 100% jeszcze nie raz objawi się nam jako świetny "drugoplanowiec". Tony Shalhoub to zawsze była przyzwoita marka, ale dla większości i tak pozostanie jedynie "Detektywem Monkiem" (ew. Scarpaccim ze "Skrzydeł").

P_Halliwell

Mnie się będzie zawsze kojarzył z rolą ekscentrycznego pisarza grozy, ucharakteryzowanego na Franka Zappę, w sitcomie Stark Raving Mad.

użytkownik usunięty
the_downward_spiral

dla mnie zawsze pozostanie Benem Geislerem z "Bartona Finka"

P_Halliwell

Był świetny w tej roli idealnie go dobrali do tej roli zresztą wszyscy świetnie zagrali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones