Tony Shalhoub

Anthony Marcus Shalhoub

7,8
9 166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tony Shalhoub

Wejdzie z hukiem do Top 100...już niedługo

zaboklicki0

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Jeszcze koło 60 głosów ;)

szyntar

Miejmy taką nadzieje! Jeżeli wszystko pójdzie z "planem" , Tony będzie w Top 100 :). Potem zacznie podbijać świat i przebije Marlona Brando.

użytkownik usunięty
Bobey

Ale redakcja Filmwebu robi sobie jaja. Brakowało mu już tylko 10 głosów do tysiąca, a następnego dnia brakowało już 150 głosów. Coś tu jest nie tak. Ale miejmy nadzieję że więcej nie będą nas oszukiwać.

Dokładnie, dokładnie kolego. Nie wiem co się stało, ale również mam nadzieję, że takie zajście więcej nie będzie miało miejsca.

szyntar

Co jak co ale bez przesady.
Z tego co mi tu wiadomo wejdzie z pierwszym miejscem.
Drastycznie spadnie po paru dniach bo na pierwszym zawsze de niro :)
A Tony'emu i tak dałem 10 bo to najlepszy aktor drugoplanowy jak dla mnie.

użytkownik usunięty
transformator3d

Co prawda Shalhoub nawet nie umywa się do De niro, ale fakt jest taki, że spadnie dlatego, bo idioci, którzy nie dopuszczają żadnych zmian na listach, specjalnie będą dawać mu "1".

Dałem mu 10/10 bo jest moim ulubionym i zarazem moim zdaniem najlepszym aktorem drugoplanowym w pełnometrażowych produkcjach. Do tego świetny DM, który przyniósł mu Złoty Glob i Emmy.

No ba. Ale nie zasługuje na 1 miejsce na tej liście.

Fakt, są tacy ludzie, również oceniając film, który nie widzieli na "1" bo jest za wysoko: sytuacja z TDK.

Pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones