Topol

Chaim Topol

8,8
1 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Topol

To się nazywa paradoks. Tylu Żydów dostało Oscara za samo bycie Żydem, a ten jeden jedyny Topol nie dostał zasłużonej statuetki za jedną z najlepszych ról w historii kina.

Maverick_16

I potrafisz wymienić tych żydów, którzy za to, że byli żydami dostali Oscara, oczywiście odpowiednio to argumentując?

Nnorm

Np. Gwyneth Paltrow, no ładna dziewczyna z mocnymi "plecami", ale czy była lepsza od Cate Blanchett (to retoryczne - nikt nie jest lepszy od Cate!)? W sumie to moja opinia i pierwsze skojarzenie, nie wiem czy Maverick_16 akurat ją miał na myśli :D

double_w

Wiele osób dostało Oscara chociaż było wiele lepszych ról w danym roku. Tylko pisanie, że ktoś dostał nagrodę bo ma taką, a nie inną narodowość to głupota i absurd. Zresztą twórca tematu jakoś nie potrafi poprzeć twardymi danymi swej tezy.

Nnorm

"Twórca tematu" rozrzuca już swój prawomyślny nawóz pewnie gdzie indziej. I zapewne w zakresie interakcji idzie mu lepiej, niż poszło mu tu, wśród normalnych...

Nnorm

alez oczywiscie ze dostaje sie nagorody m in za "cos", czesciej dotyczy to tematu filmu, akurat popularnego w danym czasie. np filmy antykatolickie czy antykoscielne, progejowskie, gdzie bohaterami sa czarni lub geje. (np moonlight)

DonVitoCorleone

co tam srito dalej słuchasz metaliki?

StalowyGigant

juhu, jasno ze tak!

DonVitoCorleone

i właśnie dlatego nigdy nie zaruchasz. Wiesz kim jestem?

StalowyGigant

wiem, jestes zausem ostrej orgii!!!

StalowyGigant

ej mam prosbe, zobacz na to zdjecie: https://www.filmweb.pl/quiz/Dowiedz+si%C4%99%2C+co+obejrze%C4%87+w+maj%C3%B3wk%C 4%99+na+Netflix-316
co to za aktorka, koajrzysz ja, albo ten serial?

DonVitoCorleone

nie oglądam seriali. Nie widziałem ani jednego odcinka Rodziny Soprano czy Breaking Bad. Nie znam jej, ale zapodałbym

StalowyGigant

ok, dzieki

Maverick_16

Akurat przegrać z Hackmanem i "Francuskim łącznikiem" to żaden wstyd ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones