Tracy Spiridakos

6,0
396 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tracy Spiridakos

nie wiem czy to brak talentu czy fatalnie napisana postać ale ciężko się ją ogląda...

siLk_2

Popieram. O ile sam serial jest przyzwoity, o tyle jej gra aktorska to jakaś porażka

powker1

zgadzam się w 100%. Serial wydaje się być w porządku, ona za to jest straszna

izlam_ski

z odcinka na odcinek co raz bardziej mnie ona irytuje nie wiem czy wytrzymam dłużej patrzeć na jej sztuczne miny a raczej jedna minę bo na więcej ją nie stać ;p

R_i_v

Wczoraj stwierdziłem, że mam już jej dosyć. Twarz jak na botoksie, zero emocji i ciągły uśmieszek kolagenowych warg nawet gdy sytuacja jest poważna.

luinHD

Niestety muszę się zgodzić... Czy ładna to już kwestia gustu (chcieli na pewno jakąś aktorkę, która dobrze wygląda bez makijażu), ale za grosz talentu aktorskiego O.o

Kasicc

niestety muszę się zgodzić coś strasznego ta dziewczyna ma naprawdę jedną minę niby przebiegły uśmieszek :)
żenada .................

siLk_2

mnie osobiście najbardziej irytuje jej 'płacz' w praktycznie każdej emocjonalnej scenie...

siLk_2

ludzie tworcy tego serialu powinni ja wkoncu usmiercic i byloby po problemie piszmy moze jakas petycje :)

siLk_2

ogółem raczej aktorzy grają tam poniżej swojego poziomu, okropnie napisane postaci pewnie im tego nie ułatwiają, ale w jej przypadku to dno dna.

Bohaterka jaką gra jest głupia i i rytująca ale połowicznie to jej zasługa bo laska nie wzbudza sympatii i ciągle gra jedna miną.

siLk_2

zgadzam się! :-) masakra i tyle nawet czasami jest do bólu wnerwiająca

siLk_2

Po ostatnich 2 odcinkach stwierdzam ze zaczyna być już całkiem dobra, wiec dajcie jej się jeszcze rozkręcić, ona się rozkręca powoli jak serial ;)

tytan5017

znaczy z oceny 1 na 1+?:D

siLk_2

Nie zgadzam się. brat jej postaci jest znacznie gorzej grany :D.

m3rcu

tak, ale jego pozbyli się z obsady... teraz kolej na nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones