Travis Fimmel

9,0
21 842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Travis Fimmel
Lunasol

Będzie grał w filmie "Warcraft" więc jak widać już go zauważono ;)

Edin181

Dzięki za info : )

Edin181

w "Warcraft" będzie odgrywał ważną role, oby się spisał lubię Gościa!

FanEpicMovie

Dokładnie, zaskoczyłem się pozytywnie, kiedy zobaczyłem go w zwiastunie. Po kilku ujęciach nie miałem wątpliwości, że to Travis. Kurna, jak ja lubię tego gościa. Zajebisty jest! :D

FanEpicMovie

Ja też go lubię:) . Świetnie się sprawdza w rolach takich wrednych typków.

Lunasol

Bogu dzięki, że dali mu szansę w Wikingacch. Inaczej zostałby juz na zawsze lalusiowatą postacią z filmów , ew super miesniakami z plazy.

dzikudzina

W Wikingach ogląda mi się go naprawdę przyjemnie, rola Ragnara jest naprawdę bardzo dobrze wykreowana :) masz rację, super, że miał okazję pokazać się z takiej strony, oby więcej takich produkcji z jego udziałem :)

Micman1995

dokładnie, zdolny aktor! Aby się o tym przekonać potrzebował takiej roli.

dzikudzina

Oglądam właśnie z nim wywiady, kurczę, naprawdę skromny i sympatyczny gość,nie jest zadufany w sobie ani śmieszny na siłę. Tak dla przykładu:

https://www.youtube.com/watch?v=uQrXWyRiKyg

Lunasol

Momentami w Wikingach jego gra strasznie przypomina mi manierą i pewną niechlujnością w zachowaniu grę Johnny Depp'a jako Jacka Sparrowa. Świetne było by ich zestawienie w którejś kolejnej z części z Piratów :)

facq

chodzi ci o ten specyficzny uśmieszek ? ;)

Malvy87

Głównie :)

facq

Dla mnie to typowy chłopak z Australii, wyluzowany i fajny. Mam wielu znajomych i są dokładnie tacy sami jak on. Nie ważne stanowisko na jakim pracują zawsze weseli,otwarci i serio wyluzowani na maksa .

Lunasol

na początku drażnił mnie okropnie. teraz oglądam serial drugi raz i rzeczywiście muszę przyznać, że odgrywa swą postać bardzo dobrze. od wioskowego zawadiaki z fantazją, pnącego się po szczeblach władzy, z wiecznie kpiącym uśmieszkiem, nieustraszonego wojownika i mężczyznę pewnego swych racji, później nieugiętego króla, który stara się poskromić swoją naturę i być dobrym ojcem, po znudzonego, wypalonego życiem narkomana haha. zresztą wszyscy grają bardzo dobrze, Rollo i jego przemiana, Lagherta, Floki, młody Bjorn i dorosły Bjorn, Athelstan, Siggy i mój ulubieniec król Ekcbert.

Lunasol

Dokładnie na zdjęciu profilowym wygląda jak taka pi*deczka, a w vikingach wygląda i gra swoją postać fantastycznie.Też brava dla ludzi odpowiedzialnych za kreację tych postaci.

DemiaN

Też się cieszę że dzięki tej roli, pokazał swój nowy wizerunek który mu służy :)

Lunasol

Na szczęście jak na aktora jets wciąż młody wiec wiele przed nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones